Kasulikud nõuanded

2020. aasta parimad külmikud

30.10.2019

Külmkapis hoiame mitmesuguseid toiduaineid ning võib öelda, et maitsvate roogade õnnestumine sõltub suuresti külmiku sisu kvaliteedist. Kui jõuab kätte aeg külmik välja vahetada, siis tuleb teil tutvust teha laienenud ja täiustunud mudelitega – kui võtate aega ning teete tutvust 2020. aasta parimate külmikutega, siis leiate enda jaoks kindlasti palju tähelepanuväärseid võimalusi. Kutsume teid tutvuma selle aasta populaarseimate külmikute nimekirjaga!

Beko RCSA300K20W

See mudel meeldib kõigile, kes soovivad, et uus külmik oleks võimalikult kuluefektiivne: üliloomulik valgus ja energiasäästlik LED-valgustus ning kindel A + energiaklass aitavad seda tagada. Selle mudeli populaarsust mõjutas helisignaal, mis hoiatas nii avatud kui ka osaliselt suletud uste eest ning piimatoodete ukse ülaservas asuv sektsioon, kus need ei kuiva ära ja kestavad palju kauem.

Samsung RB31FERNDEF/EF

Esmalt püüab pilku võluv beež värvitoon, kuid see külmik peidab endas palju enamat. Samsungi mudel on eriti sobilik neile, kes soovivad seadme ruumi maksimaalselt ära kasutada. Tavalisest enam sahtleid, väljatõmmatavad riiulid, süvendatud joogiriiulid – vaid mõned uued lahendused, mida tasub tingimata proovida. Samuti pakub külmik piisavalt ruumikat sügavkülmikut ning vajadusel on võimalik kapi uste suunda muuta – kõik omadused, mis kahtlemata vajalikuks osutuvad.

Electrolux ENN2812COW

Electroluxi külmik on uhkes loendis eelkõige oma igapäevast elu hõlbustavate omaduste tõttu, näiteks minimaalne jää tekkimine, kiire külmutamine ja äärmiselt lihtne temperatuuri reguleerimine. Lisaks on tänu spetsiaalsele dünaamilise õhu funktsioonile külmiku sisu kaitstud ülekuumenemise eest isegi ukse avamisel. Pange tähele, et tegemist on integreeritud lahendusega – seda on veelgi lihtsam kööki kohandada.

Schlosser RBS450WP

Kui soovite toidu jaoks võimalikult palju ruumi, on see kaheukseline külmkapp justkui teie jaoks loodud. Keskkonnasõbralike ideede edendamiseks pakub Schlosseri külmik selliseid funktsioone nagu õhuniiskuse reguleerimine, kiire jahutamine ja külmutamine ning automaatne temperatuuri reguleerimine. Samuti on teil võimalik nautida seadme eriliselt vaikset toimimist ning teil on võimalus proovida äärmiselt mugavat jää valmistamise lahendust.

LG GMX936SBHV

Tegemist on eriti avara nelja eraldi uksega külmikuga, mis ei jää teie köögis kindlasti märkamatuks. Lisaks kõigile teada-tuntud funktsioonidele leiate ka üsna ootamatu disainilahenduse – InstaView Door-in-Door tehnoloogia. Üks külmkapi ustest sarnaneb toonitud autoklaasiga ja sellele kaks korda koputades avaneb teile kohe külmiku sisu. Nii on teil enne ukse avamist võimalik otsustada, mida kapist soovite ning sel moel asjad kiirelt kapist haarata ja vaid minimaalselt sooja kappi lasta.

Snaigė RF35SM-S1CB210

Veel üks külmkapp, mis on teeninud auga koha populaarseimate hulgas, pakkudes mitmeid kasulikke funktsioone, mis muudavad teie igapäevase elu kordades lihtsamaks. Antibakteriaalne kaitsesüsteem, reguleeritavad riiulid, sügavkülmikus olev kiirkülmutuskamber, palju ruumi puu- ja köögiviljadele, automaatne sulatussüsteem on vaid mõned argumendid, veenmaks teid, et just see külmik väärib kuulumist parimate ja populaarseimate hulka.

Gorenje ONRK193CO

Külmiku eksklusiivne disain muudab seadme tõeliseks köögikaunistuseks ning kõrgeim A +++ tõhususklass tagab äärmiselt madala energiakulu. Leiate loomulikult veelgi eeliseid: Multi Flow 360° süsteem õhu ühtlaseks jaotamiseks, sahtel, mis hoiab temperatuuri 0° juures ja AdaptTech süsteem, mis salvestab teie harjumusi – kui nimetada vaid mõnda. Pärast selle külmkapi testimist on äärmiselt lihtne mõista, miks just see seade edetabelisse on jõudnud.

BEKO CSA270K20XP

Külmik, mis on saanud auväärsesse tabelisse nii oma elegantse välimuse, eriti soodsa hinna kui suurepäraste spetsifikatsioonide tõttu. Sisemusest leiate riiuleid just konkreetsete toiduainete hoiustamiseks ja äärmiselt nauditava LED-valgustuse. Taoline lahendus säästab energiat ning on palju naturaalsema säraga – Beko sõnul on tegemist veel ühe sammuga seadmete keskkonnasäästlikuma töö suunas.

VestFrost GN312V

Vähem tuntud ettevõtted võivad ka üllatada - see tipptasemel külmikumudel sobib hästi neile, kes otsivad lihtsaid, kuid samas võrreldamatuid seadmeid. Vaikne töö, energiasäästlikud lahendused ja kõrge kvaliteet on selle külmiku peamised, kuid mitte ainukesed omadused, mis võimaldavad teil värskeid ja kauakestvaid toite nautida paljude aastate jooksul.

Snaigė RF35SM-S1CB210

See on viimane, kuid mitte sugugi halvim külmkapp, mis pakub mitmeid kasulikke funktsioone, mis lihtsustavad igapäevast elu. Bakteritevastane turvasüsteem, reguleeritavad riiulid, kiirkülmutuskamber, palju puu- ja köögiviljade hoiuruumi, automaatne sulatussüsteem - on vaid mõned asjad, mis muudavad selle külmiku parimaks ja populaarsemaks.

Lühike juhend külmiku valimiseks

Et aidata leida teil parim nende TOP-seadete seest, peate te teadma kuidas valida külmkappi - teete seda mõne lihtsa nüansi abil.

Külmiku valimisel on oluline:

  1. Otsustada selle konstruktsiooni tüüp. Kahekordne prantsuse disain koos ülemise sügavkülmikuga, alumine või mini-külmik? Kõik need on kohandatud erinevatele vajadustele!
  2. Valida maht ja suurus. Isegi sama suurusega külmikud võivad pakkuda erinevaid võimalusi - selgita välja, mis on Sinu pere jaoks oluline.
  3. Mõelda, milliseid lisafunktsioone vajad. Külmiku automaatne sulatamine, puhkuserežiim, 0-tsoon, bakterivastane kate, kiire külmutamine - enamik neist on ostjate poolt hinnatud võimalused, aga kas ikka vajad neid kõiki?
  4. Pöörata tähelepanu energiatõhususe klassile. D, C, B, A, A +, A ++, A +++ ja muud energiaklassid näitavad, kui palju külmiku “pidamine” maksab - ära seda unusta!
  5. Mõelda kompressorite tüübile ja arvule. Erinevad kompressorid täidavad väga vastutustundlikke protsesse - kui otsid parimat mudelit, siis pööra tähelepanu nende tüübile ja kogusele.
  6. Hinnata täiendavaid funktsioone. Külmiku juhtimine, müra, paigaldustüüp ja stiil on sama olulised mugavuse spetsifikatsioonid, mida ei tohiks tähelepanuta jätta.
  7. Otsustada täpselt, kus külmkapp asetseb. Külmiku jaoks sobiva ruumi valimine tagab õige õhuringluse ja väldib seega täiendavaid probleeme.  
  8. Valida hoolikalt toodete paigutus riiulitel. Isegi kõrgeima kvaliteediga külmik ei tööta nii nagu peaks, kui toodete paigutuse tähelepanuta jätad - järgi mõningaid lihtsaid reegleid ja toit püsib värskemana!

Kõigile neile aspektidele mõeldes on palju lihtsam otsustada, milline külmik teie vajadustele kõige paremini sobib. Kui õiget mudelit pole edetabelis, leiate Kaup24.ee-st veelgi rohkem võimalusi, kus külmikuid müüakse väga hea hinnaga.

Kuidas hindate seda postitust?