Kasulikud nõuanded

Parimad külmikud 2019. aastal

30.10.2019

Hoiame külmkapis mitmesuguseid tooteid, nii et võib öelda, et meie toitude kvaliteet sõltub osaliselt meie toitude õnnestumisest. Selle seadme väljavahetamisel peate vaatama märkimisväärselt laienenud ja rafineeritud turgu - kui vaadata 2019. aasta parimaid külmikuid, leiate mitmeid tähelepanuväärseid võimalusi. Tere tulemast selle aasta edetabelisse!

Beko RCSA300K20W

See mudel meeldib kõigile, kes soovivad, et uus külmik oleks võimalikult kuluefektiivne: üliloomulik valgus ja energiasäästlik LED-valgustus ning kindel A + energiaklass aitavad seda tagada. Selle mudeli populaarsust mõjutas helisignaal, mis hoiatas nii avatud kui ka osaliselt suletud uste eest ning piimatoodete ukse ülaservas asuv sektsioon, kus need ei kuiva ära ja kestavad palju kauem.

Samsung RB30J3215SS/EF

Vaadates lähemalt selle külmiku võimalusi, pole kahtlust, miks see on kõige populaarsemate seas - selle mudeli iga detail on loodud selleks, et muuta teie igapäevaelu võimalikult mugavaks. „No Frost” tehnoloogia takistab jää kogunemist, suur sügavkülmiku ava muudab saadaoleva ruumi kasutamise veelgi mugavamaks ja hõlpsamaks, samas kui terviklik jahutussüsteem tagab toodete värskena hoidmise kõikjal. Samuti on väga teretulnud digitaalsed kompressorid: see tehnoloogia muudab külmiku ökonoomsemaks, vaiksemaks ja selle eluiga on palju pikem.

Beko TSE 1262

See mudel oleks üks parimaid valikuid neile, kes otsivad väiksematesse ruumidesse kõige paremini sobivat külmikut. Selle potentsiaali ei tohiks siiski alahinnata: sellel kompaktsel külmikul on 13-liitrine sügavkülmik ja väga vastupidavad karastatud klaasist riiulid, mis mahutavad kuni 25 kilogrammi. Neid on lihtne puhastada ja erikujundus hoiab ära mis tahes mahavoolanud vedeliku lekkimise allpool olevatesse riiulitesse, mis tähendab, et selle TOP-loendis oleva külmiku valimine säästab puhast keskkonda ilma suurema vaevata.

Electrolux EN3613MOX

See mudel annab teile kõigi toodete mugavaks paigutamiseks palju vabadust - kahe väga kõrge ja sügava sahtli ning äärmiselt kompaktse joogiriiuliga, mis mahutab kuni viis pudelit. Sõltumata toodete paigutusest on teil neile alati hõlbus juurdepääs: tõhus LED-valgustus. Plussiks on ka jahutuse kvaliteet tänu intelligentsele „FreeStore” süsteemile, mis jaotab jaheda õhu ühtlaselt ja aitab selle mudeli populaarsusele märkimisväärselt kaasa.

Schlosser RFD 162 B

Klassikaline valge külmik meeldib neile, kes otsivad lihtsat, usaldusväärset ja taskukohast mudelit - ehkki seda ei saa kõigis aspektides teiste TOP-seadmetega võrrelda, peaks see kindlasti olema piisavalt kvaliteetne külmik. A + energiaklass, 100-liitrine külmik ja isegi 62-liitrine sügavkülmik, usaldusväärne tootja - on vaid mõned eelistest, mis teile tuttavad on.

Samsung RS68N8331S9/EF

Neil, kellel on parimad külmikud, ei jää see mudel kindlasti kahe silma vahele - sellest kahe uksega seadmest on lihtsalt võimatu mööda vaadata. Kuid selle tipptasemel mudeli ukse avamisel olete veelgi üllatunud: Spetsiaalse „SpaceMax” tehnoloogia tootjad on suutnud pakkuda kuni 100 liitrit rohkem sisemist mahtu ilma välimõõtmeid suurendamata. Selle kõige lisamiseks lisame väljastpoolt integreeritud jaoturi, mis võimaldab teil mugavalt jääd või vett valada, „No Frost” tehnoloogia ja ainulaadse jahutussüsteemi „Twin Cooling Plus”, mis annab teile peaaegu kaks korda rohkem aega värskete toodete nautimiseks.

Beko RCSA270K30XP

See on veel üks Beko ettevõtte uhkus, mis domineerib selles populaarseimate külmikute loendis, keskendudes oma elegantsele roostevabast terasest viimistlusele. Kuid see pole selle mudeli ainus eelis: kui vaatate lähemalt selle spetsifikatsioone, märkate nii A ++ energiasäästuklassi kui ka suurt mahutavust ja mugavat paigutust. Kõik see annab veelgi suurema igapäevase mugavuse.

Gorenje RK6191AX

See populaarne külmik üllatab teid suure mahutavusega puu- ja köögivilja sahtliga - spetsiaalselt nendele toodetele kohandatud temperatuuri ja niiskuse tase võimaldab teil nautida värskust, nagu oleksite need just aiast toonud. Ka külmutatud toodete jaoks on palju ruumi: siin on XXL „SpaceBox” sahtel, kuhu mahub kana, kalkun, suured pitsad või lihatükid. Kui külmutate sageli suures koguses toitu, hindate seda eelist kindlasti.

VestFrost GN312V

Vähem tuntud ettevõtted võivad ka üllatada - see tipptasemel külmikumudel sobib hästi neile, kes otsivad lihtsaid, kuid samas võrreldamatuid seadmeid. Vaikne töö, energiasäästlikud lahendused ja kõrge kvaliteet on selle külmiku peamised, kuid mitte ainukesed omadused, mis võimaldavad teil värskeid ja kauakestvaid toite nautida paljude aastate jooksul.

Snaigė RF35SM-S1CB210

See on viimane, kuid mitte sugugi halvim külmkapp, mis pakub mitmeid kasulikke funktsioone, mis lihtsustavad igapäevast elu. Bakteritevastane turvasüsteem, reguleeritavad riiulid, kiirkülmutuskamber, palju puu- ja köögiviljade hoiuruumi, automaatne sulatussüsteem - on vaid mõned asjad, mis muudavad selle külmiku parimaks ja populaarsemaks.

Lühike juhend külmiku valimiseks

Et aidata leida teil parim nende TOP-seadete seest, peate te teadma kuidas valida külmkappi - teete seda mõne lihtsa nüansi abil.

Külmiku valimisel on oluline:

  1. Otsustada selle konstruktsiooni tüüp. Kahekordne prantsuse disain koos ülemise sügavkülmikuga, alumine või mini-külmik? Kõik need on kohandatud erinevatele vajadustele!
  2. Valida maht ja suurus. Isegi sama suurusega külmikud võivad pakkuda erinevaid võimalusi - selgita välja, mis on Sinu pere jaoks oluline.
  3. Mõelda, milliseid lisafunktsioone vajad. Külmiku automaatne sulatamine, puhkuserežiim, 0-tsoon, bakterivastane kate, kiire külmutamine - enamik neist on ostjate poolt hinnatud võimalused, aga kas ikka vajad neid kõiki?
  4. Pöörata tähelepanu energiatõhususe klassile. D, C, B, A, A +, A ++, A +++ ja muud energiaklassid näitavad, kui palju külmiku “pidamine” maksab - ära seda unusta!
  5. Mõelda kompressorite tüübile ja arvule. Erinevad kompressorid täidavad väga vastutustundlikke protsesse - kui otsid parimat mudelit, siis pööra tähelepanu nende tüübile ja kogusele.
  6. Hinnata täiendavaid funktsioone. Külmiku juhtimine, müra, paigaldustüüp ja stiil on sama olulised mugavuse spetsifikatsioonid, mida ei tohiks tähelepanuta jätta.
  7. Otsustada täpselt, kus külmkapp asetseb. Külmiku jaoks sobiva ruumi valimine tagab õige õhuringluse ja väldib seega täiendavaid probleeme.  
  8. Valida hoolikalt toodete paigutus riiulitel. Isegi kõrgeima kvaliteediga külmik ei tööta nii nagu peaks, kui toodete paigutuse tähelepanuta jätad - järgi mõningaid lihtsaid reegleid ja toit püsib värskemana!

Kõigile neile aspektidele mõeldes on palju lihtsam otsustada, milline külmik teie vajadustele kõige paremini sobib. Kui õiget mudelit pole edetabelis, leiate Kaup24.ee-st veelgi rohkem võimalusi, kus külmikuid müüakse väga hea hinnaga.

Kuidas hindate seda postitust?