Parfüümid ja lõhnad

Iga inimene tahab tunda ennast enesekindlalt ning alati lõhnata meeldivalt - valikust leiad nii naiste lõhnaõlid kui ka meeste lõhnad. Parfüümi valides lähtume meeldivusest – kui aroom võlub mind ja seda on hea tunda, siis järelikult see sobib mulle. Tegelikult kannab parfüüm laiemat ja sügavamat sõnumit – see on sama oluline kui rõivastus, sest kõneleb kandja (elustiilist ja olemusest. Meie valikust leiad originaal parfüümid, mille hulka kuuluvad tuntud brändid nagu Hugo Boss, Elizabeth Arden, Versace, Escada, Chanel parfüümid ja paljud teised. Lõhnaga tutvumiseks tutvu kindlasti ka silma jäänud lõhnaõli tootekirjeldusega. Meie veebipoest leiab laia valiku parfüüme, mis võiks olla ka ideaalne jõulukink!

Kõige populaarsemad parfüümid ja lõhnad

Parfüümid

Kui varem jagunesid parfüümid naiste ja meeste omadeks, siis täna enam nii jäika vahet ei tehta. Turul on juba ammu unisex-parfüümid, mida võib tarvitab nii õrnem kui tugevam sugu.

Siiski, teatud erisused on naiste ja meeste lõhnade puhul säilinud ja seda nii aroomibukettide, pudeli ja pakendi kujunduse kui ka reklaamide osas. Süüvimata pikemalt põhjustesse miks see nii on, tuleb öelda, et tundlik nina teeb kohe vahet, kumma soo esindajale on parfüüm mõeldud.

Naiste lõhnaõlid võimaldavad tuua esile romantilist või mängulist loomust, samas kui vürtsikad meeste lõhnad sümboliseerivad tugevat ja elujõulist karakterit. Naiste parfüümidest leiab uskumatuid aroome, mis on inspireeritud lilledest, puuviljadest, ravim- ja maitsetaimedest ja isegi vihmast.

Õrnema soo tualettveed võivad olla siirupiselt magusad ja soojad või siis hoopis karged, puhtad ja värsked.

Parfüümid meestele

Õnneks on möödas need ajad, kui härrasmehi ümbritses tugevalõhnaline odekolonnipilv. Imala aroomiga kölnivee asemel saadavad tänaseid džentelmene maskuliinsed, vürtsikad ja meeli erutavad odöörid.

Meeste lõhnade valik on küll tagasihoidlikum kui naiste oma, ent siiski piisavalt rikkalik, et vastata ka kõige nõudlikumale maitsele. Iga mees kinnitab, et võrratu parfüüm lisab naisele veetlust ja muudab naised veelgi võluvamaks.

Sama võivad väita ka naised – tugev ja värske lõhn loob kujutluse enesekindlast ja tugevast mehest. Meeste jaoks on lõhnad selleks, et tunda end värske ja puhtana ja lisada kehale mõnusat aroomi.

Lõhnaõli valides kuula sisetunnet

Oma natuuriga sobiva parfüümi valimisel mängib väga suurt rolli tootja. Mis on see bränd, kes mind kõnetab? Kelle filosoofia haakub minu omaga? Parfüüm on ju ääretult oluline detail isikupära loomisel. Võib öelda, et ilma lõhnaõlita ei ole keegi täielikult rõivais.

Coco Chanel on öelnud, et stiilile ei pane punkti käekott ega kingad, vaid kvaliteetne parfüüm. Muide, Coco Chaneli parfüümid on endiselt ühed enimmüüdavad lõhnaõlid üldse. 

Kui Chaneli eelistavad pigem daamid, siis noortele sobivad hästi Calvin Kleini parfüümid. See Ameerika moelooja oli üks esimesi, kes tõi turule unisex-lõhnad.

Sportlikele inimestele istub hästi mõni õrnalt mõrkjasmagus Lacoste’i parfüüm. Külluslikku aroomipahvakut pakkuvad Escada lõhnad on heaks saatjaks väljapeetud daamidele. Christian Diori parfüümid on muidugi puhas klassika, mis on meelt mööda väga erinevas eas naistele.

Meeste puhul on kindla peale minek mõni Tom Fordi, Kenzo, Hermes’e või Hugo Bossi parfüüm.

Lõhnavett valides tuleb arvestada ka aastaaja, päeva ja kellaajaga. Mitte just kõik lõhnad sobi meid saatma nii suvel kui talvel, päeval kui õhtul. Seetõttu tasub endale varuda igaks hooajaks mitu erinevat lõhna. 

Kaup24 pakutavate parfüümide seast leiad kindlasti meelepärase kaaslase. Ostes parfüümid internetist võidad mitu head asja korraga: saad allahindluste ajal kiirelt tegutsedes lemmiklõhna odavamalt kui poest, püsikliendina teatame soodsatest parfüümidest sulle esimesena ja teatud tooted on sulle alati erihinnaga.

Garanteerime, et meilt soetatud lõhnatoode on originaalne. Ära mine odavate parfüümide õnge – kui tuntud kaubamärgi lõhn on väga odav, siis on suure tõenäosusega tegemist piraattootega, mis võib kahjustada tervist.

Millised on 10 parimat unisex parfüümi?