Parfüümid ja lõhnad

Parfüümid on palju enamat kui stiiliese - tänu neile võime ennast väljendada, rõhutada iseloomu ja enda kõige silmatorkavamaid omadusi ning saada inspiratsiooni. Naiste parfüümid võimaldavad romantilist või mängulist loomust esile tuua, samas kui vürtsikad meesteparfüümid sümboliseerivad tugevat ja elujõulist iseloomu. Leiad sobiva lõhna isegi siis, kui vajad naiselikku või värsket parfüümi mehele ning idamaisetel maitsel põhinevat lõhna naistele. Rikkalik parfüümide valik jätab ruumi fantaasiale – saad valida need sõltuvalt meeleolust või sündmustest, kombneerides riideid ja aksessuaare. Parfüümi efekt on alati ilmselge. Meie originaalparfüümide valik on Sulle soodsam, seega kui kavatsed värskendada oma armastatud stiili uue aktsendiga, siis nüüd on Sul suurepärane võimalus seda teha!

Parfüümid ja lõhnad

Parfüüm on meie üks peenemaid aksessuaare. On huvitav, kuidas me unustame riided ja kõik teised aksessuaarid, mida kanname, ent parfüüm on see miski, mis end meile pidevalt meelde tuletab. Rikkalikud aroomid on tihti ka väga suure tähtsusega mälestuste loomisel. Kas mäletad lapsepõlveaegu, mil ema hommikuti pannkooke küpsetas? Milline imeline aroom, mida me justkui veel praegugi tunneksime. Romantilised aroomid aitavad meenutada romantilisi hetki. Lõhnad aitavad suurepäraselt möödunud aegu meenutada tuues teinekord meieni suisa 20 aasta tagused mälestused.

Parfüüm on ääretult oluline detail, ilma milleta ei ole naine täielikult riides. Üks kuulsaimad moetööstuse nimesid on kahtlemata Coco Chanel ja tema on alati öelnud, et stiilile ei pane punkti ei käekott ega kingad, vaid kvaliteetne parfüüm. Ning kes temaga julgeks vaielda? Parfüüm ütleb inimese kohta nii mõndagi. Iga inimene peaks leidma ise just selle kõige õigema lõhna. Loomulikult on parfüüm sageli ka kingitus, mida sõbrad ja sugulased meile kinkida soovivad, kuid parfüümi kinkides tuleks oma valikute langetamistes olla ääretult hoolikad. Näiteks ei sobi õrnade aroomide armastajatele Hugo Bossi parfüümid, mis võivad neile liialt tulistena mõjuda. Temperamentsed inimesed seevastu ei armasta ilmselt liialt värskeid ja romantilisi aroome, mis rikastatud lillenootidega. Ei tohiks unustada, et hoolikalt valitud parfüüm on see, mis paljastab inimese isiksuse ning aitab end tunda enesekindlamalt.

Ilmselt teavad paljud, et parfüümi valides tuleb arvestada ka aastaaja, päeva ja kellaajaga. Mitte just kõik lõhnad ei sobi meid saatma nii suvel kui talvel, päeval kui õhtul. Seetõttu tasub endale valida erinevateks hooaegadeks erinevad lõhnad. E-poed võimaldavad Sul soetada erinevad parfüümid rahakotisõbraliku hinnaga. Erinevate allahindluste ajal on võimalik endale sobilik parfüüm tellida veelgi magusama hinnaga.

Kindlasti tasub valida kvaliteetne parfüüm – kui investeerid kvaliteetsesse parfüümi, siis lood endale enesekindlama isiksuse. Parfüüm on delikaatne aksessuaar, mis on küll nähtamatu, ent mis aitab Sul ennast esitleda. Paljud on kuulnud komplimente, et konkreetne parfüüm sobib Sulle justkui valatult – tänu parfüümile on meil võimalik oma iseloomu ja hoiakuid ilma sõnadeta edasi anda.

Iga mees kinnitab, et võrratu parfüüm lisab naisele veelgi enam šarmikust ning muudab naised veelgi võluvamaks. Sama võivad väita ka naised – tugev ja värske parfüüm loob kujutluse enesekindlast ja tugevast mehest. Meeste jaoks on parfüümid selleks, et lisada mõnusat aroomi ning ka selleks, et tunda end värske ja puhtana. Mõnus parfüüm on miski, mida ihaldab endale iga üks, ka lapsed. Ning ka laste jaoks on välja töötatud spetsiaalsed lastesõbralikud lõhnad. Lapsed on esialgu loomulikult rohkem õhinas kenast lõhnapudelist kui lõhnast endast, mistõttu on laste parfüümid üldjuhul kõik rõõmsalt magusad ja kommised ning lõhnade pudelid mängulised ja kirjud.

Lisaks sellele, kuidas me ise lõhname, soovime ka, et meie kodu lõhnaks imeliselt. Seetõttu piserdavad paljud oma lemmiklõhna ka õhku, et kodus olemine veelgi mõnusam ja õdusam oleks. Näiteks freesia lõhn aitab meil lõõgastuda, kui soovid aga veidi intiimsemat õhustikku, siis võiksid endale soetada feromoone, mis loovad äärmiselt romantilise õhustiku. Tuleb ka ära mainida, et tänasel päeval on võimalik endale soetada ka spetsiaalselt juustesse mõeldud parfüüme. Kaup24.ee e-poest leiad laia valiku eriti soodsate hindadega parfüüme, mistõttu võid kindel olla, et iga üks leiab just endale selle kõige meelepärasema aroomi. Lisaks on e-poes ostlemine kiire ja lihtne – lemmiklõhna tellimiseks ei ole tarvis isegi koduseinte vahelt lahkuda.

Meie laias valikus on sellised tuntud ja armastatud nimed nagu Quatre, Queen, Shine, Wood, What Else, Womanity, Escada, EDP, Euphoria, Evody, Roxanne, Rituals, RiRi, Richmond, Rihanna Crush, Tresor, Tom Ford, Yves, Initio, Olympea, Organza, Opera, Paloma, Picasso, Amouage, Armani, Antonio Banderas, Salvador Dali, Sospiro, Dior, Diesel, Dolce Gabanna, Fragonard, Gucci, Guearlain, Good girl, Hugo Boss, Hermes, Hypnose, Jadore, Jaguar, Joop, Kenzo, Lancome, Lacoste, Lanvin, Black XS, Chanel, Chloe, Cerruti, Climat, Versace, Flowerbomb, Boss, Bvlgari, Britney Spears, Narciso, Nirmala, Noa, Nishane, Molecule, Mon Paris, Montale, Miss Dior ja veel paljud teised. Kas oled juba otsustanud, kuidas soovida lõhnata täna?

Vaadatud tooted

Konsulteerime tööpäeviti kell 9-18

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt