Külmikud ja sügavkülmikud

Külmkapp ja sügavkülmik

Köögi interjööri kuulub vaieldamatult külmkapid koos sügavkülmikuga, kus erinevaid toite ja jooke säilitada. Sellegi poolest on külmikud erinevate funktsioonide ja disanidega ning iga tüüp ei pruugi sobida igasse koju või maitsele. Seetõttu on meie valik suur - tooteid leiad tuntud brändidelt nagu Samsung, LG, Electrolux, Bosch, Bravatec ja paljud muud.

Kuidas valida sobivad külmikud?

Autokülmik on ideaalne kaaslane pikaks reisiks autoga, kui tarvis on kaasa võtta toitu. See aitab toidul säilida ning hoida joogid jahedana. See on väike külmkapp, mis mahub ideaalselt Sinu autosse.

Sügavkülmik on oluline, et säilitada tooted, mis vajavad tavalise külmkapi temperatuurist veelgi jahedamat keskkonda. Sügavkülm aitab säilitada toitu, mis vajavad temperatuuri -18 kraadi ümbruses.

Veinikülmik sobib hästi Sinu lemmikute veinide hoidmiseks. Mitu olemasolevat riiulit teevad kapi mahukaks ning reguleeritav temperatuur aitab hoida jooke nii külmana kui Sina paraku soovid.

Integreeritav külmik on mööbli sisse ehitatav külmik, mis säästab köögis suures mahus ruumi ning näeb ka visuaalselt hea ja kompaktne välja. 

Kahepoolne külmik on kahe uksega külmkapp, mis annab võimaluse endasse mahutada palju tooteid ning on mugav kasutada. Ideaalne valik suurtele peredele!

Külmkapp jäämasinaga on ideaalne valik, kui Sul läheb tihti vaja jääkuubikuid. Eriti mugav on see kapp kuumadel suveilmadel, kus saad vaid paari liigutusega enda jooki jahutada mõnusate jääkuubikutega.

Külmikute müük 

Enne külmkapi ostu veendu, millist külmikut Sa soovid ning mis võiks olla selle kasutamise eesmärk. Kaalutle läbi, mis lisafunktsioonid on Sinu jaoks olulised ning vaata tootekirjeldustest üle, kas silma jäänud külmkapil on need ka olemas. Kindlasti ära unusta ka jälgida külmkapi disaini ja mõelda, kas see sobib Sinu kodu atmosfääriga kokku.

Kaup24 e-poes ostlemine on:

  • mugav, kuna tootevalik on piisavalt suur, et leida oma lemmik;
  • turvaline, kuna maksad vaid toote kättesaamisel, ise valid kättesaamise viisi ning 2 nädalane ostugarantii annab Sulle õiguse toote tagastada;
  • kerge, kuna abiks on tootekirjeldused ja vajadusel saad küsida nõu või abi valimisel meie klienditeenindajate käest.

Tutvu valikuga ning osta külmikud soodsalt juba täna!