Elektrilised tõukerattad

(71)

Elektrilised tõukerattad on väga mugavad ja keskkonnasäästlikud liikumisvahendid. Täislaetud akuga saab sõita umbes 20km ja mõned tõukerattad liiguvad lausa 30 km/h kiirusel. Meie valikust leiab erineva hinnaklassi ja suurusega elektrilisi tõukerattaid. Vaata lähemalt!

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Elektriline tõukeratas

Tõukerattad on alati olnud mugav ja kiire viis, kuidas jõuda kiirelt ühest kohas teise, kuid ka hea vahend ajaviiteks. Tänapäeval on aina rohkem populaarsust kogumas elektriline tõukeratas, mis muudab ratta kasutamise veelgi mugavamaks ja kiiremaks kui eales varem. Mõne tõukerattaga on isegi võimalik sõita üle 30km/h tunnis!

Kuidas valida parim elektriline tõukeratas?

Elektrilised tõukerattad põhinevad akudel. Pea meeles, et tõukerataste akud tühjenevad suure võimsuse tõttu üsna ruttu, niiet sellega saad sõita umbes 20 km. Kuid sellepärast ei pea jätma sõitu pooleni - siis saad muuta tõukeratta mehaaniliseks ning ise tõugata rattale hoogu. Tõukerataste võimsus varieerub 100-2500 W vahel - mida suurem võimsus seda kallim ratas, kuid seda suurema kiirusega on võimalik sõita. 

Tõukeratastel on erinevad pidurid, milleks on kettad ja jalgpidur. Jalgpiduri korral tuleb ratta peatamiseks astuda tagumisele rattale. Ketaspidurid on paigaldatud tagarattale ning reageerivad käepideme hooba või nuppu vajutades.

Igal tõukerattal on kaalupiirang. Võib tunduda, et see on ebaoluline, kuid selle mitte jälgimisel võib tegelikkuses juhtuda üsnagi palju õnnetusi. Kaup24 pakub rattaid kuni maksimaalselt 200 kg kaaluvale inimesele. Tõukeratta rool on üldjuhul reguleeritav, kuid kui oled pika kasvuga, soovitame üle uurida, kui kõrgele rool reguleeritav on.

Valikust leiad erinevaid disainide ja võimalustega tooteid, mistõttu on võimalik leida elektriline tõukeratas täiskasvanutele kui ka lastele. Kui Sinu eesmärgiks on leida elektriline tõukeratas lastele, veendu kindlasti, et ratas ei oleks liiga suure võimsuse või kiirusega - lapsed võivad seda ära kasutada läbimõtlematult ning seejärel võib juhtuda õnnetusi.

PS! Liigeldes järgi kindlasti liiklusreegleid ning kasuta kiivrit!

Elektrilised tõukerattad soodsalt Kaup24 e-poest

Elektrilised tõukerattad on kogumas aina rohkem populaarsust - isegi takso ettevõtted kasutavad neid! Seega miks mitte soetada mugav vahend ka endale koju - nendega on võimalik veeta rohkem aega vabas õhus ning isegi vältida liiklusummikuid. Tutvu Kaup24 ülisoodsate pakkumistega ja paindlike ostu- ja maksetingimustega, sest meiega saad kauba kätte kiirelt, mugavalt ja turvaliselt!

Tutvu valikuga ja osta juba täna!