Elektritõukerattad

(73)

Elektritõukerattad on viimasel aastal massiliselt populaarsust koguv liikumisviis kogu Euroopas. Unustage ära umbne ühistransport ja kerkivad bensiinihinnad - tõukeratas on keskkonnasõbralik ning kasulik teie rahakotile. Elektriline tõukeratas on mugav ja kompaktne sõiduriist, mis sobib ideaalselt igapäevase kasutuse juurde. Koos erinevate lisadega on elektrilised tõukerattad saadaval ka erinevates suurustes nii suurtele kui ka väiksematele, et kasutamine võimalikult mugav oleks. Elektrilisi tõukerattaid on kiidetud suurenenud liikuvuse eest. Kui jalgsi liikumine pole valikuvõimalus ja ühistransport võib olla keeruline, otsustavad üha enam inimesi elektrilise tõukeratta kasuks, mis muudab nende elukvaliteedi kordades paremaks.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Elektritõukeratas

Tõukerattad on alati olnud mugav ja kiire viis, kuidas jõuda kiirelt ühest kohas teise, kuid ka hea vahend ajaviiteks. Tänapäeval on aina rohkem populaarsust kogumas elektritõukeratas, mis muudab ratta kasutamise veelgi mugavamaks ja kiiremaks kui eales varem. Mõne elektrilise tõukerattaga on isegi võimalik sõita üle 30km/h tunnis!

Kuidas valida parim elektriline tõukeratas?

Elektritõukerattad põhinevad akudel. Pea meeles, et tõukerataste akud tühjenevad suure võimsuse tõttu üsna ruttu, niiet sellega saad sõita umbes 20 km. Kuid sellepärast ei pea jätma sõitu pooleni - siis saad muuta tõukeratta mehaaniliseks ning ise tõugata rattale hoogu. Tõukerataste võimsus varieerub 100-2500 W vahel - mida suurem võimsus seda kallim ratas, kuid seda suurema kiirusega on võimalik sõita. 

Tõukeratastel on erinevad pidurid, milleks on kettad ja jalgpidur. Jalgpiduri korral tuleb ratta peatamiseks astuda tagumisele rattale. Ketaspidurid on paigaldatud tagarattale ning reageerivad käepideme hooba või nuppu vajutades.

Igal tõukerattal on kaalupiirang. Võib tunduda, et see on ebaoluline, kuid selle mitte jälgimisel võib tegelikkuses juhtuda üsnagi palju õnnetusi. Kaup24 pakub rattaid kuni maksimaalselt 200 kg kaaluvale inimesele. Tõukeratta rool on üldjuhul reguleeritav, kuid kui oled pika kasvuga, soovitame üle uurida, kui kõrgele rool reguleeritav on.

Valikust leiad erinevaid disainide ja võimalustega tooteid, mistõttu on võimalik leida elektriline tõukeratas täiskasvanutele kui ka lastele. Kui Sinu eesmärgiks on leida elektriline tõukeratas lastele, veendu kindlasti, et ratas ei oleks liiga suure võimsuse või kiirusega - lapsed võivad seda ära kasutada läbimõtlematult ning seejärel võib juhtuda õnnetusi.

PS! Liigeldes järgi kindlasti liiklusreegleid ning kasuta kiivrit!

Elektritõukerattad soodsalt Kaup24 e-poest

Elektritõukerattad on kogumas aina rohkem populaarsust - isegi takso ettevõtted kasutavad neid! Seega miks mitte soetada mugav vahend ka endale koju - nendega on võimalik veeta rohkem aega vabas õhus ning isegi vältida liiklusummikuid. Tutvu Kaup24 ülisoodsate pakkumistega ja paindlike ostu- ja maksetingimustega, sest meiega saad kauba kätte kiirelt, mugavalt ja turvaliselt!

Tutvu valikuga ja osta juba täna!