Beebivoodid

(187)

Peagi sündivale beebile voodi valimine võib vastsed vanemad viia kimbatusse: tahaks ju lapsele parimat, aga kaubavalik võtab silme eest kirjuks ja teeb otsusele jõudmise keeruliseks. Küll õiget voodit nähes tekitab ka äratundmine ja teadmine, et just seda ongi otsitud.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Beebivoodid

Imikud magavad esimestel elukuudel palju, nad veedavad ööpäevas märkimisväärselt suure osa ajast unemaailmas. Seetõttu on oluline, et laps tunneks end voodis hästi ja turvaliselt.

Vastsündinu puhul ei ole vaja võrevoodi külgesid kinni katta, ent niipea, kui laps õpib pöörama, on beebivoodi pehmendus omal kohal. See hoiab ära selle, et laps võiks varbvõre vastu minnes haiget saada või pulkade vahele kinni jääda.

Lapse tervisele mõeldes võiks beebivoodi madrats olla naturaalsest materjalist, näiteks kookoskiust või tatrakestadest sisuga. Kunstlikud materjalid on parem hoida väikelapsest eemal nii kaua kui võimalik.

Kuigi enamus beebivooditest on valmistatud puidust, tuleks seegi asjaolu enne ostmist kindlasti selgeks teha. Puidust beebivoodi on oluline ühel konkreetsel põhjusel. Nimelt kui lapsel tulevad esimesed hambad, tavaliselt 6. elukuu paiku, siis hakkab ta igemete pakitsuse tõttu absoluutselt kõike ettejuhtuvat suhu toppima ja närima. Oma koosa saab siis kätte ka voodi. Eriti veel siis, kui maimuke õpib 7.-8. elukuu paiku end jalgadele püsti ajama ja hakkab voodis seisma.

Ase ei ole kaugeltki ainus mööbliese, mida pisike ilmakodanik vajab. Mähkmete vahetamiseks on tarvis mähkimislauda ja riiete hoidmiseks kummutit. Iga asja eraldi ostes kulub rohkem raha, parem on soetada kõik korraga ehk võtta beebivoodi komplekt. Mõnel sellisel komplektil on voodi all suur ratastel liikuv sahtel.

Beebivoodid - millised on kõige populaarsemad?

Beebivoodid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?