Beebivoodid

(192)

Peagi sündivale beebile voodi valimine võib vastsed vanemad viia kimbatusse: tahaks ju lapsele parimat, aga kaubavalik võtab silme eest kirjuks ja teeb otsusele jõudmise keeruliseks. Küll õiget voodit nähes tekitab ka ära tundmine ja teadmine, et just seda ongi otsitud. Meie valikust leiad suures valikus beebivoodeid, mida valida vastavalt mõõtmetele, disainile, värvile ja praktilisusele. Näiteks beebivoodi kummutiga pakub lahendust ka asjade hoiustamiseks. Selleks võib olla nii võrevoodi kui ka tavaline beebivoodi. Oluline on see, et voodi sobiks ka ülejäänud toa olemusega ning oleks beebi jaoks mugav. Teatud mudeleid on võimalik isegi rataste abil kergesti transportida. Kasuta kõrvalolevaid filtreid ning soeta oma lapsele voodi juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Beebivoodid

Iga laps vajab endale pesapaika, kus puhata ja rahus magada. Seda ka kõige uuemad pereliikmed, kes vajavad teistmoodi lahendusi, et saaksid tagada nende turvalisuses ja ohutuses. Selleks ongi olemas beebivoodid, mis on lapse jaoks kompaktsed, ohutud ja mugavad.

Kuidas valida sobiv beebivoodi?

Beebivoodeid leiad nii klassikalises kui ka praktilisemas stiilis. Eriti multifunktsionaalsed on voodid, kus on sisse ehitatud ka kapp või sahtlid, kus hoiustada beebile vajalikke tarbeid. Osadel vooditel on ka voodi all olev vastav alus. 

Kindlasti pööra tähelepanu ka disainile. Meie valikust leiad beebivoodeid nii suuri kui ka väikeseid. Kuigi on levinud just valges värvis mudelid, leiad valikust ka teisi. Oluline on, et voodi sobiks ka ülejäänud toa interjööriga. Kindlasti on abiks stiili määratlemine - meie valikust leiad beebivoodeid nii klassikalises, Skandinaavia ja modernses stiilis. Kui oled alles oma lapsele tuba kujundamas, on kindlasti valikuvõimalus suurem ning saad eskperimenteerida erinevate stiilide kasutamise ja sobitamisega.

Iga valikust leitav beebivoodi on erinev, mispärast on soovituslik tutvuda tootekirjelduses oleva informatsiooniga. Sealt leiad voodi mõõtmed ning muu olulise info, mis aitab voodi asetust planeerida. Kindlasti tuleb kasuks põhja reguleeritavus ja eemaldatavad pulgad, mis on just kasulik kasvava lapse jaoks. Pea meeles, et voodi tuleb kokkupakkimata kujul, mispärast on oluline tutvuda ka tootekirjelduses oleva infoga. Soovi korral pööra tähelepanu ka voodi materjalile ning vajadusel ka hinnale.

Valikut pakuvad mitmed tuntud mööblitootjad nagu Klups, Arnila, ASM, Black Red White, Kiti, Litlle Sky, Lorelli, Selsey, Steens, Szynaka ja paljud teised. Kui Sul on tekkinud beebivoodite kohta täpsustavaid küsimusi, võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega telefoni või meili teel.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on e-kaubamaja, kust leiad suures valikus erinevaid lastetooteid vastavalt vajadusele ja soovile. Lisaks pakume mitmekülgseid tarnevõimalusi ning kiiret kohaletoimetamist. Igale ostule kehtib 2-nädalane ostugarantii, et saaksid kauba tagastada või ümber vahetada juhul, kui see ei peaks mingil põhjusel sobima.

Tutvu valikuga ning osta juba täna!