Ujumisprillid

(151)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Ujumisprillid

Ujumine arendab keha, aitab hoida figuuri, kuid on samal ajal lõbus hobi. Kuid selleks, et ujumist nautida ka vee all, on mõistlik soetada ujumisprillid. Eriti oluline on kaitsta silmi musta või kloorise vee eest, mis mõjuda silmadele ärritavalt.

Kuidas valida ujumisprillid lastele ja endale?

Ujumisprille on olemas nii tihendiga või tihendita. Tihendita prillid on väga näoligi ning seetõttu on ka nende veetakistus väiksem. Need prillid sobivad hästi võistlustel ujujatele, kuid ei sobi näiteks kasutamiseks avavees või triatlonis, kuna käe- või jalahoobiga pihta saades võib see olla üsnagi valus. Lisaks on nende kasutamine üsna ebamugav ning võib olla isegi valus. Seetõttu on mõistlik leida prillid, mis on tihendiga. Tihendiga prille on olemas nii vahtmaterjalist, silikoonist või kummist. Vahtmaterjalid prillid on vähem levinud, mistõttu kasutatakse enamasti tihenditel pigem silikooni või kummi. Silikoon ja kumm väldivad kriimude teket ning sobituvad ideaalselt pea kujuga. Neid prille on suures valikus erinevates disainides - valida saad erinevate raami suuruse, kuju, klaaside tooni ja värvi vahel.

Kõige olulisem on veenduda prillide kvaliteedis. Head prillid seisavad ees mugavalt, ei lase veel tungida läbi prillide, kaitsevad silmi ning nendega on hästi näha. Prillidel on elastne või reguleeritav rihm, mis aitab prille mugavalt hoida ees ilma, et need ära kukuks. Osadel prillidel on võimalik reguleerida või vahetada ka ninavahesi raamidel, et tagada mugavus nina piirkonnas.

Prillide valimisel on võimalik valida erinevate välimustega prillide vahel. Nii saad valida prillid vastavalt enda ja oma lapse maitsele. Näiteks laste ujumisprillid on üldiselt lõbusates ja värvikates disainides, mis teeb laste märkamise vees kergeks ning nii pakub prillide kasutamine rõõmu ka lastele. Valikut pakuvad selleks brändid nagu adidas, Aqua-Speed, Arena, Bestway, Fashy, Schildkröt, Spokey, Spurt, Waimea, Zone 3 ja paljud teised. Eriti populaarsed on näiteks Speedo ujumisprillid, mis on saanud palju heakskiitu oma hea kvaliteedi poolest.

Miks osta ujumisprillid Kaup24 e-poest?

Soodsad ujumistarvikud leiad kogu perele Kaup24 e-poest. Meie pakume selleks suurimat valikut tuntud tootemarkidelt, kes on oma ala spetsialistid. Lisaks pakume paindlikke ostu- ja maksetingimusi puhtalt Sinu kasuks - näiteks 2 nädalane garantii annab Sulle õiguse mittesobivad tooted ümber vahetada või tagastada, Sina saad valida kuidas kaup Sinuni jõuab ning vajadusel kasutada järelmaksu võimalust.

Tutvu meie valikuga ja muuda ujumine meeldivaks nii endale ja lapsele!

Ujumisprillid - millised on kõige populaarsemad?

Ujumisprillid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?