Lõuatõmbekangid

(13)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Lõuatõmbekang

Lõuatõmbekangi abiga on võimalik efektiivselt treenida oma käte tugevust ja vastupidavust. See on üks levinumaid jõutreeningu vahendeid, mida on võimalik soetada ka koju seinale, uksele, lakke või õue nii endale või isegi lapsele. Vastupidava lõuatõmbekangi abiga on tulemused märgatavad üsnagi kiirelt, mistõttu on oluline investeerida kvaliteetsesse vahendisse, mida on võimalik leida Kaup24 veebipoest. 

Kuidas valida sobiv lõuatõmbekang?

Lõuatõmbekang sobib igasse koju ja jõusaali. Lõuatõmbekang uksele ja lõuatõmbekang lakke võtab vähe ruumi ning on ka mittemärgatav, mistõttu sobib see ideaalselt isegi korterisse. Lõuatõmbekang seinale võimaldab paigaldada erinevates disainides treeningvahendeid. Näiteks redeli kujulised lõuatõmbekangid võimaldavad arendada käsi liikudes ühelt astmelt teisele. Valikust leiad ka ilmastikukindla lõuatõmbekang õue, mis sobib ideaalselt näiteks aeda kasutamiseks, et nautida treeningut värske õhu käes. Kõikidel vahenditel on erinevad mõõdud, mistõttu saad planeerida vahendi soetamist vajalikku kohta.

Kangi valimisel on oluline, et vahendi käepide oleks libisemiskindel ning kogu vahendi konstruktsioon stabiilne. Turvalisuse huvides kindlasti pea kinni maksimaalsest kasutaja kaalu normist, mitte viga teha endale või vahendile. Meie valikust leiad kangid, mis sobivad koormusele kuni 200 kg. Kohe, kui tunned kätes või liigestes valu, lõpeta harjutuste tegemine. 

Lõuatõmbekange pakuvad erinevad tuntud ja kiidetud jõutreeningu varustuse tootjad nagu Spokey, inSPORTline, Christopeit, HMS, Meteor, Sport Well, Schildkröt, Avento, Tunturi ja paljud teised. Tutvu ka tootekirjelduses leitavate toodete andmete ja muu infoga, et veenduda toote sobivuses ning küsimuste korral saad need sinna ka esitada. Vajadusel saad meie abivalmi klienditeenindusega ühendust võtta ka telefoni ja e-kirja teel.

Miks osta jõutreeninguks mõeldud vahendid Kaup24 veebipoest?

Kaup24 veebipoest leiad kõige soodsama hinnaga treeningvahendid kogu perele. Lisaks on võimalik kaup kätte saada vaid paari päevaga pakiautomaadist, kulleri vahendusel otse koju või tasuta järgi tulles esindusse. Turvalisuse huvides saad maksta alles siis, kui kaup on Sinuni jõudnud ning vajadusel kasutada ka järelmaksu võimalust isegi väiksemate summade puhul, kui täisväärtuses summat pole kohe maksta võimalik.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!