Joogamatid

(15)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Joogamatt ja muu võimlemismatt

Kodus treenimiseks on oluline, et aluseks on pehme ja vastupidav matt, et mitte vigastada enda põlvi, vigastada ennast kukkumise korral libeda põranda tõttu või treeningvahendeid kasutades kriipida põrandat. Võimlemismatt võib olla ka suurepärane pehme iste jooga ja mediteerimise jaoks, kusjuures eriti heaks variandiks on masseeriv matt - see parandab vereringet ning aitab isegi lõõgastuda.

Kuidas valida sobiv treeningmatt?

Treeningmatte on erinevates pikkustes, laiustes ja paksustes. Paksem matt tagab üldiselt pehmema istmeaseme, kuid võid valima ka õhema mati. Paksuste seast on võimalik valida 0,5-4 cm paksuste mattide seast. Pikkus ja laius oleneb juba Sinu enda eelistustest ja maitsest kui ka kehaehitusest. Meestel on laiem ja pikem kehaehitus kui naistel, mistõttu võib nendel vaja minna laiemat ja pikemat matti. Kui Sinu treeningkava vajab suurt ala (näiteks aeroobika), siis on mõistlik valida suurem matt. Meie valikust leiad 30 kuni 170 cm laiuses ja 60 kuni 230 pikkuses matte.

Joogamattide materjaliks võib olla polüetüleen, NBR, EVA, PVC, CPE, EPE, mikrokiud, neopreen, polüester, polüstüreen, TPE ja muudki. Oluline on aga veenduda, et mattide kasutamisel ei oleks kasutatud ohtlikke keemilisi ühendeid või aineid, mis võivad kemikaalina kuidagi tervist kahjustada. Eriti hea oleks, kui matt oleks keskkonnasõbralik - selle kasutamisel poleks kasutatud aineid, mis loodust mingil määral reostaks. 

Iga joogamatt, võimlemismatt ja treeningmatt peaks olema kergesti kokkupandav ja kergesti hoiustatav. Nii on võimalik seda vajadusel kergesti kappi ära peita või võtta kaasa trenni. Matid tulevad ka erinevates värvides ja disainides - nii saad valida just sellise mati, mis Sulle ka reaalsuses meeldib. Valikut pakuvad selleks inSPORTline, Nenurodyta, Meteor, Schildkröt, Tunturi, Rucanor, Allright, Spokey, HMS, Christopeit, Avento, Atom Sport, Zipro, One Fitness ja paljud teised tuntud ja kvaliteetset spordivarustust pakkuvad brändid. 

Enne ostu tutvu kindlasti tootekirjelduses oleva infoga, teiste ostjate poolt antud arvustuste ja hinnangutega ning vajadusel võta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või meili teel või esita küsimus tootekirjeldusse.

Miks osta joogamatt Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on veebipood, kust leiad kõik vajalikud treeningvahendid nii koju kui jõusaali kogu perele ülisoodsa hinnaga. Veebipoes ostlemise eest karta ei tasu - isegi kui ostetud saab kaup, mis reaalsusest Sinu ootustele ja soovidele ei sobi, on Sul õigus see 2 nädala jooksul tagastada ja raha tagasi saada või ümber vahetada mõne sobivama vastu. Kindlasti hoia silm peal ka sageli toimuvatel sooduskampaaniatel ja pakkumistel, et säästa veelgi rohkem.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Joogamatid - millised on kõige populaarsemad?

Joogamatid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?