Massaažikaubad

(174)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Massaaž

Massaaž on eriti mõnus viis kuidas lõõgastuda pärast pikka ja väsitavat töö- või koolinädalat ning on efektne viis, kuidas hoida üldtervist korras või leevendada lihaspingeid, väsimust, unehäireid ning muudki. Kuid selleks ei pea minema eraldi massööri juurde - võid vabalt muretseda vajalikud vahendid ise ning nautida massaaži erinevate mattide ja patjade abil kodus, tööl või treeningsaalis.

Millised massaaživahendid valida?

Alustuseks on Sul vaja kindlasti leida mugav massažirull või massaažimatt. Need matid või rullid stimuleerivad Sinu keha ja lihaseid, et leevendada lihaspingeid, stressi, unehäireid, väsimust ja valusi. Eriti kasulik on see matt nendele, kes istuvad pikalt arvuti taga või töötavad pikka aega seistes või istudes. Võid vabalt kasutada seda ka treeningsaalides või yogat tehes, kus treeningrull aitab rohkem lihasgruppidel lõdvestuda ka raskema trenni ajal.

Massaažipadi on mõeldud kaelale, turjale ja õlgadele. Padjad sisaldavad endas erilisi palle või osakesi, mis stimuleerivad antud kehaosa, parandades vereringet, aitab vältida seljavalusi ja hõlbustab rakkude varustamist hapnikuga. Patjade mudelite funktsioonid on kõigil erinevad, mistõttu on mõistlik tutvuda tootekirjelduses oleva informatsiooniga. Oma väikese suuruse ja mitmekülgsuse tõttu saad seda kasutada nii tööl või kodus.

Kuna iga mudel on erinev, on siiski mõistlik tutvuda tootekirjeldusega, et mõista kas toode võiks vastata Sinu ootustele ka reaalsusele. Kuna tooteid on palju, saad valida ka erinevate disainide ja välimuste vahel, mis võiks sobida ideaalselt kokku näiteks kodu interjööriga või puhtalt Sinu maitsega. Selleks pakuvad valikut brändid nagu Kettler, Spokey, Insportline, HMS, Meteror, Sveltus, Hammer, Christopeit, Pure, Avento, XQ Max, Schildkrot, Tunturi, Yantra, Zipro, Nenurodyta, Kita, Yatom, One Fitness ning paljud teisedki. Kui Sul on mõne toote kohta veel küsimusi, mida toote kirjeldus vastata ei suutnud, võid jätta selle sama toote kirjeldusse või võtta ühendust meie klienditeenidnusega telefoni või sõnumite teel.

Leia massaažimatt, massaažirull ja massaažipadi soodsalt Kaup24 e-poest!

Kõik vajalikud tarbed tervendava või lõõgastava massaaži jaoks leiad Kaup24 e-poest. Meie suurest valikust leiad kindlasti meelepärase toote ülisoodsa hinnaga. Lisaks kehtib igale tootele 14 päevane toote garantii - kui ostetud kaup ei vasta Sinu ootustele, on Sul võimalus see ümber vahetada või tagastada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!