Lauatennise lauad ja katted

(5)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Lauatennise laud

Lauatennis on kiire mäng, mistõttu on äärmiselt oluline leida kvaliteetne ja mugav varustus, mis seda toetab. Näiteks kas kujutaksid ette lauatennist mängides lauda, mille peal pall ei põrka ning muudab üleüldiselt kogu mängu protsessi ebamugavaks? Seetõttu on oluline leida suures valikust ja suure hinnaskaala vahelt laud, mis oleks vastupidav ning toetaks mängu sujuvust.

Kuidas valida lauatennise jaoks lauda?

Lauatennise laudasi on olemas nii harrastajatele kui ka võistlejatele. Harrastuslauad on odavamad ning vähem vastupidavamad. Laua jalgadeks on üldiselt peenikesed torud ning nende ratastel puuduvad pidurid. Seetõttu võib mängu käigus laud üsna kergelt nihkuda. Kuna harrastuslaudadel puudub külgraam, võivad lauanurgad mõjutada plaadi tasasust. Tavaliselt on neil ka vähem kvaliteetsem võrk, mis kaua vastu ei pea.

Kui oled lauatennises juba kogenud ning vajad ka edaspidi kauaaegset varustust, on soovitav valida võistluslaud. Nende laudade jalad on tugevast torust, rattad on tugevad ning omavad pidureid, lauda on võimalik poltidega reguleerida, tugev külgraam ei lase laua plaati muuta jne. Võistluslaude on olemas 2 - 8 ja 4 rattalised. 8 rattalise süsteemgi laud on üldiselt kokkupandav ja on üsnagi kompaktne ja kergesti transporditav. 

Kui Sinu eesmärk on leida lauatennise laud õue, siis peaksid kindlasti leidma ilmastikukindla laua. Võistlus- ja harrastuslauad kahjuks õue ei sobi. Ilmastikukindlad lauad on veekindlad, UV-kaitsega jne. Igati mõistlik on osta laua peale kate, et hoida laud puhtana ka siis, kui see parasjagu kasutusel pole. 

Meie valikust leiad tooteid brändidelt nagu Sponeta, inSPORTline, Joola, Kettler, Spokey ja paljud teised, kes pakuvad erinevate disainide ja funktsioonidega laude. Seetõttu on oluline enne toote ostu tutvuda tootekirjelduses oleva informatsiooniga, teiste hinnangute ning soovi korral ise esitada küsimusi, et veenduda toote sobivuses.

Lauatennise laud müük

Kaup24 pakub suures valikus lauatennise varustust soodsa hinnaga. Meie valikust leiad lisaks väga paindlikud ostu- ja maksetingimused, mis tagavad turvalise ja mugava ostlemise kogu ostuprotsessi vältel. Kindlasti ära unusta ära kasutada võimalust säästa veelgi sooduskampaaniate ja pakkumiste ajal.

Tutvu valikuga ja osta juba nüüd!

Lauatennise lauad ja katted - millised on kõige populaarsemad?

Lauatennise lauad ja katted - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?