Täispuhutavad veemänguasjad ja ujumistarbed

(59)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Täispuhutav flamingo, lamamistool, ujumismadrats ning teised ujumistarbed ja mänguasjad

Minnes reisile, randa või kasvõi tagaaeda basseini pakuvad kindlasti rõõmu ja lõbu täispuhutavad ujumistarbed ja mänguasjad nii lastele kui ka täiskasvanutele. Täispuhutavaid ujumistarbeid ja mänguasju on mugav ja kerge täis puhuda ja transportida - nii on alati vajalikud tarbed või mänguasjad kaasas ja käepärast.

Mis tarbed või mänguasjad valida?

Laste jaoks võib lihtsalt ujumine tunduda igav, mistõttu vajavad lapsed midagi, mis muudab vees mängimise lõbusamaks. Näiteks täispuhutav flamingo pakub igas vanuses lapsele rõõmu - sinna on võimalik istuda ja väiksemaid ka ümber piha asetada justkui täispuhutav ujumisrõngas. Nii on garanteeritud ka lapse turvalisus, kuna ümber piha olev täispuhutud materjal ei lase lapsel vette vajuda kui sellest korralikult kinni hoida. Kuid siiski ei pea piirduma flamingoga - valikus on ka paabulinde, luikede ja muid huvitavaid loomi, millega mänguliselt vees supelda ja päikest nautida. Näiteks täispuhutav rannamadrats on madrats, mida tuleb samuti erinevates kujudes ja disainides - nii traditsioonilise madratsina kui ka erinevate loomade ja isegi toitude kujul.

Täispuhutav rannatool on eriti mõnus ja mugav kaasa võtta. Nii saad rannas või aias rahulikult istuda pehmel toolil, ilma et peaks kuskilt tooli hakkama otsima. Kasutamata ei jää kindlasti ka täispuhutav rannamadrats, mida saab kasutada nii rannaliival kui ka vee peal.

Valides lähtu isiklikust maitsest ning sellest, mis Sulle või Su lapsele reaalselt meeldib või silma jääb. Lõbusates disainides tooteid leiad tootemarkidelt nagu Atom, Bestway, Intex, Kita, Schildkrot ja paljudelt teistelt. Enne ostu sooritamist kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva informatsiooniga.

Miks osta täispuhutavad veetarbed ja mänguasjad Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suures valikus täispuhutavaid mänguasju ja ranna varustust suures valikus koos ülisoodsate hindadega. Lisaks leiad meie veebipoest paindlikke kättesamis- ja maksmisvõimalusi - näiteks on võimalik tooteid osta ka järelmaksuga ning ise saad valida, kuidas kaupa kätte saada. Kindlasti ära unusta ära kasutada võimalust kui toimuvad sooduskampaaniad ja eripakkumised, et säästa veelgi!

Tutvu valikuga, muuda rannakäigud meeldivaks nii endale ja lastele osta juba täna!