Rattakotid ja telefonikotid

(23)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Rattakorv ja rattakott

Jalgrattaga igapäevaselt sõites läheb ikka aeg-ajalt vaja kohta, kuhu esemeid panna - käes ju asju hoida ei saa, kuna käed peavad olema käepidemetel. Siis selle mure lahendab ideaalselt rattakorv või rattakott, mida on võimalik paigutada nii pakiraamile kui ka sadulale. Nii on näiteks mugav rattaga poes käia või isegi koolis.

Kuidas valida sobiv korv või kott rattale?

Alustuseks võiksid mõelda, kas Sul on tarvis pigem korvi või kotti. Korvil on suurem ning saab mahutada üldiselt teisi kotte või suuremaid esemeid, sest väiksemad esemed võivad korvi vahedest välja kukkuda. Kottidesse on mugav paigutada ka väiksemaid esemeid - näiteks on olemas spetsiaalsed rattakotid telefonide jaoks. Siiski kaitseb kott tunduvalt paremini asju mustuse, tolmu, vihma ja muu välistegurite eest kui seda teeb korv.

Seejärel võiksid kaalutleda, kuhu kott või korv paigutada. Pakiraamikott paigutatakse sõitja selja taha, see üldiselt mahutab rohkem esemeid, kui näiteks mõni väiksem sadulakott. Kuid see ei tähenda, et Sa ei võiks osta mitu kotti või paigutada lisaks rattale ka korvi - nii saad rohkem asju kaasas kanda, kuid pea meeles, et raske koormaga võib olla keerulisem rattaga tasakaalu hoida. Paljud mudelid omavad veel mitmeid taskuid, kuhu on võimalik veel pisemad asjad poetada.

Kotte ja korve on olemas mitmetes disainides ja suurustes. Näiteks erinevates värvides rattakorvid, kahepoolne sadulakott, väike telefonikott - nii saad leida valikust täpselt sellise mudeli, mis Sulle meeldib ja mis sobib Sinu rattaga kokku. Valikust leiad tooteid brändidelt nagu Atom, Avento, CLUBE, Dunlop, Inokim, Nenurodyta, Prophese, RACEONE, RFR, Samsung ja teised. 

Osta rattakorv või rattakott soodsalt Kaup24 e-poest

Kaup24 pakub suures valikuid aksessuaare ja varustust Sinu rattale - nii saad muuta oma ratta funktsionaalsemaks ning mugavamaks. Pealegi, kui Sa peaksid 2 nädala jooksul mingi põhjuse pärast toote osas ümber mõtlema, on Sul õigus see ümber vahetada mõne teise toote vastu või see tagastada ja raha tagasi küsida. Kindlasti ära unusta osa võtta ka sageli toimuvatest sooduskampaaniatest - nii säästad olemasolevast soodsast hinnast veelgi!

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Rattakotid ja telefonikotid - millised on kõige populaarsemad?

Rattakotid ja telefonikotid - milliseid soovitatakse?

Rattakotid ja telefonikotid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?