Nutikodu turvalisus

Tark kodu on nutikodu, kus kodused seadmed ja masinad on muudetud nutikaks, mis tähendab, et neid saab mugavalt juhtida ja jälgida oma soovi järgi. Tark kodu on ärkvel koguaeg, nii öösel kui päeval. Sellises kodus oled valvatud sina, sinu lähedased ja sinu vara. Nutikodu turvalisust ei loo mitte ainult nutikad seadmed üksi, siinjuures tuleb jälgida ka elementaarseid turvalisuse põhimõtteid nagu ikka internetis toimetades. Meie e-poest leiate valiku soodsate hindadega nutikaid seadmeid oma koju kui kontorisse, olgu need siis nutikad valvekaamerad ja kontrollerid, suitsuandurid ja gaasiandurid, nutikad uksekellad, video- fono uksetelefonid, kodumasinad tarvikutega ja palju muud. Tutvuge toodetega ja leidke sobiv! 

Muuda oma kodu nutikalt turvaliseks!

Nutikad valvekaamerad

Nutikad valvekaamerad võimaldavad oma isiklikul varal silma peal hoida reaalajas läbi nutiseadme nii kodus kui kontoris. Turvakaamerad ja IP kaamerad pakuvad videovalvet ööpäevaringselt. Neis on ühendatud kaasaegne disain ja funktsionaalsus. Seadmed pööravad, kallutavad horisontaalselt ja vertikaalselt, võimaldavad 360° vaatenurka, suurendatavat pilti ja videosalvestust teravas Full HD kvaliteedis, lisaks täpne liikumise tuvastamine reaalajas koos märguandega ning infrapuna öiseks nägemiseks. Heli- ja valgussignaalid aktiveeruvad tähelepanu tõmbamiseks. Automaatne sisse ja välja lülitus koos taimeri režiimiga ei jäta unustamisele võimalust. Andmed kui tõendid salvestatakse mahukale mälukaardile, mis katavad päevi ja nädalaid. 

Nutikad uksekellad ja video-fono uksetelefonid

Uksekell annab märku saabunud külalisest ukse taga. Tavaline fonolukk on olnud üks mugav viis uksi eemalt avada ning võimaldanud tulijaga suhelda läbi fonoluku telefoni. Tänapäevased nutikad uksekellad aga annavad ukse taga toimuvast teada ilma ust avamatagi. Uue põlvkonna video fono näitab toas olijale, mis ukse taga toimub. Nutikas video uksekell / fonolukk annab teada, kui jäädvustatakse liikumine välisukse taga, ning võimaldab jälgida välist tegevust ka läbi spetsiaalse mobiilirakenduse. Wifi puuteekraaniga videomonitorid teevad seadme käsitlemise eriti mugavaks ja lihtsaks.

Nutikad valvesüsteemid ja kontrollerid

Nutikatel lülititel on kasulikud funktsioonid seadmete juhtimiseks. Selline lüliti võib olla kaugjuhtimisega puutetundlik valguse, kliima või muu lüliti seinal, rakenduse kasutamine annab seadmele reaalajas valmiduse hallata koduseid nutiseadmeid. 

Uuendusliku nutirelee võimaldab kasutada rakendust, et jälgida reaalajas seadmete energiatarbimist ja hetkevõimsust, lisaks võtta välja energiatarbimise ajalugu päevas või kuus. Kontrollerid teevad lihtsaks tark kodu süsteemi juhtimise, võimaldades ühendada nutikad lülitid, andurid ja palju muud.

Nutikad andurid

Nutikate andurite kasutamine tagab kodu ohutuse. Ühendades nutiseadme mobiilirakendusega saab kontrollida andurite olekut ja seadistusi, ning saada aktiivsuse tuvastamise korral oma telefoni reaalajas saadetavaid teavitusi. Temperatuuri- ja niiskusandur aitab kliima muutust jälgida või muuta reaalajas. Veelekkeandur jälgib kodust veesüsteemi seisukorda, et avastada veelekkeid vältimaks üleujutusi. Liikumisandur aga teavitab, kui tuvastatakse mingi liikumine anduri piirkonnas. Ukse- ja aknaandurid reageerivad alarmiga nende avanemisele, klaasi purunemise detektor aga fikseerib löögi isegi meetrite kauguselt, et alam käivitada. 

Nutikad suitsuandurid ja gaasiandurid

Nutikad suitsuandurid suurendavad turvatunnet veelgi. Andur tunneb reaalse ohu ära juba enne suitsuga kokkupuudet, kuna detektor reageerib temperatuuri järsu muutuse peale ja aktiveerib sireeni. Samuti aktiveerub gaasidetektor gaasilekke korral. Juhtmevabasid andureid on lihtne paigaldada igale poole. Mobiilirakenduse abil on võimalik ühendada nii suitsuandur kui gaasiandur juhtpaneeliga, mis lisaks sireeni aktiveerumisele saadab ohu teate ka omaniku nutiseadmele.

Nutikad kodumasinad ja tarvikud

Kodu valvur on kvaliteetne ukselukk. Nutilukud on tark maja süsteemi osa ja pakuvad veelgi turvatunnet, sest neil on nutikas kasutajate kontroll, luku avamine ja sulgemine nii võtmega kui Bluetooth või Wifi side kaudu ning lisaks sellekohaste sõnumite saatmine, aruanded. Luku klaviatuuril võimaldab PIN koode. 

Tarvikuid erinevate seadmete jaoks läheb kodus ikka vaja. Näiteks möödaviik on vajalik liiga madala elektrilise koormuse tõstmiseks energiasäästlike LED tulede puhul, hoidikud aga sobivad vihma ja tuule mõõdikute jaoks välitingimustesse.

Miks sooritada ostud Kaup24 e-poes?

Pakume soodsaid hindu, lisaks kampaania märgistusega lisasoodustusi ning isegi parima hinnagarantiid. Samuti pakume paindlikke tarneviise ja mugavat kättesaamise võimalust kliendi valikul. Igale ostule kehtib ka 14-päevane tagastusõigus.