Vaibad, vaipkatted

Erinevad vaibad ja vaipkatted on suurepärased visuaalsed täiendused igale tühjale põrandale nii elutuppa, magamistuppa, lastetuppa, esikusse kui ka kööki. Meie valikust leiad suures valikus erinevaid vaipasi. Olgu selleks suured vaibad elutuppa, pehme kontorivaip, lõbusas disainis lastetoa vaip või muu. Valimisel pööra tähelepanu mõõtudele, materjalile ja disainile - vaip peaks sobima ülejäänud interjööriga nii värvi kui ka välimuse poolest. Vali kas lühi- või pikakarvaline vaip, kandiline või ümmargune vaip ning villased vaibad või mõnest muust materjalist vaip vastavalt soovile ja vajadustele. Valikut pakuvad selleks mitmed erinevad tootjad ja brändid. Tutvu meie valikuga ning soeta soodsad vaibad oma koju juba täna!

Uued vaibad, vaipkatted

Vaibad ja vaipkatted

Üks hea viis kuidas täiendada tühja ruumi või muuta oma kodu hubasemaks on soetada vaip. Erinevad vaibad, vaipkatted ja uksematid suudavad igasse ruumi või ukse ette tuua värvi. Lisaks on nad suurepärased vahendid vältimaks mustust näiteks välisjalanõudelt ning pakkuda pehmet aset astumiseks toas liikudes.

Milline vaip või vaipkate valida?

Vaibad on suurepärased täiendused erinevatesse tubadesse. Näiteks elutoa vaip annab kindlasti suurde ruumi palju täiustust. Lastetoa vaip on nii visuaalselt kena kui ka pehme mängimisalus pere pisematele. Vannituppa sobib hästi väiksem vaip, et mitte lasta peale duši all käiku üleliia palju vett põrandale. Miks mitte leida vaip ka kööki ruumi välimuse täiustamiseks. Väiksemad vaibad nagu näiteks uksematt sobib ideaalselt ukse ette, et külalised saaksid oma jalad üleliigsest mustusest ära puhastada. 

Kõige olulisem vaipade ja uksemattide valimisel on ilmselt nende välimus. Valimisel on oluline tähelepanu pöörata enda kodu välimusele, kasutatavatele värvidele, kujunditele kui ka oma maitsele. Näiteks suured vaibad sobivad suurepäraselt elutuppa ning väiksemad näiteks vannituppa. Võimalik on valida erinevates kujundites - näiteks kõige populaarsemad on üldiselt kandiline ja ümmargune vaip, kuid lastevaibad võivad olla ka muudes lõbusates kujudes. Värvilahendused olenevad kodu olemasolevast sisustuse toonidest, kuid näiteks lapsed üldiselt eelistavad kirevaid toone. Vaipasi on olemas erinevates materjalides, mis võivad olla nii pehmemad kui karedamad. 

Enne toote ostu kindlasti tutvu lähemalt tootekirjelduses oleva informatsiooniga, et veenduda toote sobivuses ja omadustes. Kui Sul on toodete kohta lisaküsimusi, võid need julgelt esitada meie klienditeenindusele siis kas läbi tootekirjelduste, meili või telefoni teel. Tutvu ka teiste reaalsete ostjate poolt antud hinnangute ja arvamustega.

Vaipade müük Kaup24 veebipoes

Soodsad vaibad koos paindlike ostu- ja maksetingimustega leiad Kaup24 veebipoest. Näiteks on võimalik odavad vaibad tellida koju kätte kulleriga ning vajadusel kasutada ka järelmaksu võimalust. Lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii, mistõttu e-poes ostlemist pelgata pole vaja sest tooteid on võimalik tagastada või ümber vahetada.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!