Kardinapuud

(1644)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kardinapuud

Kardinapuud tunduvad peaaegu märkamatud sisustuselemendid, kuid tegelikkus ka nende läbimõtlemine ja nendesse investeerimine võib anda Sinu kodule täiesti uue nurga ja tagada hubasuse. E-pood Kaup24.ee pakub laias valikus eri tüüpi kardinapuid. Meie kodulehel leiate toru, puit, kaabel, samuti alumiiniumprofiilist kardinapuud.

Kuidas valida koju sobiv kardinapuu?

Kardinapuude valikul on oluline hinnata, milline on piisavalt tugev, et kanda valitud kardinate raskust, näeb esteetiline välja ja sobib teie kodu kujundusega. Tavaliselt on ümarad variandid kas metallist kardinapuu, plastist või metallist kardinapuu. Tavaliselt sobivad nad väiksematele akendele. Kui sellise kardinapuu pikkus on üle kolme meetri, ei saa te kardinaid vabalt liigutada, nii et vajate kardinaid, mis koosnevad enam kui kahest osast. Kui ümarad kardinapuud teile mingil põhjusel ei sobi, soovitame teil leida puidust kardinapuud, mille konstruktsioon koosneb siinidest koos liuguritega.

Vaatamata arvamusele plastikust kardinapuude ebakindluse ja nõrkuse kohta, on nad väga vastupidavad ja taluvad isegi väga raskeid kardinaid. Nad sobivad ideaalselt neil juhtudel, kui kardinad on väga suured või valmistatud raskest kangast. Kardinasiin sobib kõige paremini kergete kardinate jaoks ja on väga lihtsad, nii et võite sellist kardinapuud paigaldada vaid mõne minutiga, kinnitades kas seina või lakke. Kui teil juba on olemas laesiin, oleks mõistlik leida kardinapuu tarvikud ehk kardinapuu kinnitused (kardinapuu rõngad), mis tagavad kardina rippumise. Alumiiniumprofiilist kardinapuud sobivad paremini, kui aken on väga lai või akna ja lae vaheline kaugus on väga väike. Olemas on ka erinevaid mudeleid - näiteks kaherealine kardinapuu või pikendatav kardinapuu võimaldab kasutada erinevaid kardinaid korraga või siis laiemat kardinat. 

Kardinapuu siin vajab spetsiaalset kinnitamist. Kui soovid iseseisvalt kinnitada kardinasiin lakke, oleks mõistlik tutvuda tootega kaasa tuleva kasutusjuhendiga või võtta ühendust mõne eksperdiga. 

Kardinapuude müük

E-pood Kaup24.ee pakub laia valikut kardinapuid, nii et meie kodulehel leiate kindlasti teie kodule kõige paremad lahendused. Seda kõike veel eriti soodsa hinnaga, sest niigi olemasolevat soodsat hinda alandavad erinevad sooduspakkumised ja kampaaniad. Lisaks kehtib igale ostule 14 päevane ostugarantii, mis annab õiguse mittesobiv toode tagastada või ümber vahetada.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!