Lastetoa öökapid

(112)

Laste öökapid on praktilised sisustuselemendid igasse magamistuppa - eks oleme kõik tundnud, et peale raamatu lugemist, telefonis surfamist või arvuti kasutamist on voodist tõusmine raske, mispärast soovime need asetada lähimasse kohta. Meie valikust leiad öökapid ja kummutid ning seda kõike lõbusates ja praktilistes disainides. Sinu ülesanne on pöörata tähelepanu juba olemasolevale ruumisuurusele, sisustuselementidele ja värvidele. Puidust öökapp on vastupidav ja pika elueaga, mis on sageli märgistatud ka sertifikaadiga. Valimisel pööra tähelepanu ka värvipsühholoogiale - näiteks valge öökapp suudab ruumi tekitada visuaalselt tunduvalt rohkem avarust kui muu. Kaup24 valikust leiad öökapid soodsalt - tutvu valikuga ning vali sobiv.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Lastetoa öökapid

Kui oleme end seadnud juba pehmete linade vahele, kuid soovime veel näiteks lugeda raamatut, kasutada telefoni või arvutit, vaadata televiisorit või teha muid tegevusi, võib voodist tõusmine asjade käest ära panemiseks tunduda vaevaline ja isegi tüütu. Selleks pakuvad lahendust öökapid, mis on mõeldud just suurepäraseks täienduseks voodile, kuhu asetada olulised esemed, mis on enne ja pärast magamaminekut püsiksid alati käepärast.

Kuidas valida sobiv öökapp?

Kui oled otsimas lastetuppa sobivat öökappi, tasub tähelepanu pöörata esmalt ülejäänud interjöörile. Uus valitud öökapp võiks sobida ka ülejäänud sisustuselementidega, et tekitada toas ühtse disaini ja värvilahenduse. Sellepärast pööragi tähelepanu kapi valimisel nii kapi välimusele kui ka värvidele. Lastetuppa valides võiksid silmas pidada veel lapse eelistusi, mispärast oleks isegi mõistlik sobiva kapi valimisel teda kaasata. Nutikas oleks kindlasti mõelda ka värvipsühholoogia peale - millised värvid tekitavad milliseid tundeid ning kuidas need ruumi üleüldiselt mõjutavad? 

Puidust kapid on traditsioonilised elemendid paljudes kodudes. Meie valikust leiad erinevatest liikidest valmistatud kappe, mis sobivad igasse lastetuppa. Küll aga peaksid veenduma, et puidust öökapp oleks töödeldud või lakitud nii, et materjal säilitaks oma vastupidavuse ja pika eluea. Paljudel kappidel on juurde märgitud ka selle sertifikaat, mis kindlustab selle kvaliteedi.

Olenevalt lastetoa suurusest oleks mõistlik mõelda ka kapi suuruse peale. Kuigi on ökkapid ja kummutid oma olemuselt üsnagi kompaktsed ja väikesed, siis võib leiduda ka laiemaid mudeleid. Samuti võib siinkohal mõelda värvipsühholoogia printsiipide peale - näiteks suudavad valge öökapp toob visuaalselt rohkem avarust kitsastesse ruumidesse, kuid samas annab suuremates ruumides rohkem mänguruumi ka teised toonid.

Osta Kaup24 veebipoest öökapp soodsalt

Kui Sinu jaoks on olulisel kohal kiire tarne ning soodne hind, siis tasub kindlasti tutvuda meie valikuga. Kaup24 pakub kvaliteetsed tooteid erinevates valdkondades koos sageli toimuvate sooduskampaaniate ja pakkumistega. Lisaks kehtib igale ostule 2-nädalane ostugarantii - nii ei pea Sa muretsema, kui tootes veel kindel ei ole.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!