Laelambid

(2212)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laevalgustid

Laelambid on ühed asendamatud valgusallikad igas kodus. Isegi lihtsalt laua- või põrandalambi olemasolust ei pruugi piisata hämaratel õhtutel. Lisaks võib õigesti valitud laevalgusti olla suurepärane interjööri täiendus nii praktiliselt kui ka visuaalselt igasse tuppa.

Kuidas valida sobiv laelamp?

Laelampe peetakse turul praktilisemateks. Nad sobivad traditsiooniliseks ruumide valgustuseks ja seal kus ruumi tuleb kokku hoida, näiteks madalate lagedega tubades. Hämaratel aegadel on oluline tagada valgus igas ruumis, mistõttu on vaja soetada laelamp magamistuppa, elutuppa, kööki, lastetuppa ja mujalegi.

Laelampe on kahte tüüpi – lakke süvistatavad ja lae alla paigaldatavad (teisisõnu riputatud). Selleks, et luua ruumis õige valgustus, peate teadma mõningaid põhireegleid: kui soovite suuri laelampe, peab nende vahekaugus olema umbes 2,5-3 meetrit. Kui soovite väiksemaid valgusteid tuleb need paigaldada teineteisele lähemale. Eksperdid soovitavad osta suuri laevalgusteid, mitte väikesi. Kõige levinumad on järgmist tüüpi laevalgustid: kandilised, ümmargused ja süvistatavad. Laelampides võib valgusallikas olla paigaldatud nii sees (kupli all) kui ka väljaspool. See määrab ka valgustuse intensiivsuse. Kindlasti oleneb intensiivsus ka lambipirnist endast - tänapäeval populaarne LED laelamp on energiasäästlik, kuid tagab tuppa hea valguse.

Valgusti, milles elektripirn on kinnitatud kupli alla sobib ideaalne laelamp magamistuppa, kus intensiivne valgus ei ole vajalik. See aitab luua hubast, intiimset atmosfääri toas. Kuigi laelampe saab kohandada paljude interjööridega, sobivad need kõige paremini kaasaegsema interjööri jaoks. Lastetoa laelamp ja laelamp elutuppa võib juba olla mõnevõrra intensiivsema valgusallikaga, eriti kui seal vaadatakse palju televiisorit, kirjutatakse, kasutatakse arvutit või muud, et mitte silmi liialt üle kurnata.  Üks või mitu laelampi on vannituppa väga sobivad, kus nad aitavad ühtlaselt valgust levitada. Efektiivsema valgustuse saavutamiseks saab neid paigaldada lae või seina niššidesse. Süvistatud laelampe kasutatakse tihti pinglagede puhul või siis ruumide tsoneerimiseks. Kodu valgustuse nõuetekohaseks planeerimiseks konsulteerige spetsialistidega.

Tähelepanu tuleks veel pöörata ka laelambi disainile. Kuigi võib see tunduda väike mure, siis tegelikkuses võib laevalgusti anda teie kodu interjöörile paljugi juurde. Kindlasti oleneb disain teie olemasolevast kodu visuaalsest küljest ehk olemasolevast interjöörist, oma maitsest ja ka ruumist. Näiteks kui valida laelamp lastetuppa, siis võiks see olla lapsele meeldivates värvides ja eriti meeldivad lastele mustrid. Laevalgustid kööki võiksid olla minimalistlikud, kuna üldjuhul köögimööbel on juba ise suur ja ruumikas. Laevalgustid elutuppa ja laelamp magamistuppa võiksid aga vastata rohkem maitsele - kas eelistate modernsemat või klassikalisemat stiili?

Enne toote ostu soovitame kindlasti tutvuda tootekirjeldustes oleva informatsiooniga. Vajadusel võtke julgelt ühendust meie klienditeenindusega, et saada vastused täiendatavale küsimustele.

Miks osta laelambid Kaup24 veebipoest?

Kaup24 veebipoest on võimalik leida erinevaid sisustuselemente ülisoodsa hinnaga. Lisaks pakume äärmiselt paindlikke ostu- ja maksetingimusi, millesse kuuluvad näiteks 2 nädalane ostugarantii, järelmaksu võimalus, suurepärased kauba kättesaamise võimalused ja muudki. Samuti toimuvad meil sageli erinevad sooduskampaaniad ja pakkumised - kui soovid raha ja aega säästa, siis kindlasti ära jäta võimalust kasutamata.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

Laelambid - millised on kõige populaarsemad?

Laelambid - milliseid soovitatakse?

Laelambid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?