Jalatsikapid, jalatsiriiulid

(441)

Mida suurem pere, seda rohkem jalanõusi - seetõttu oleks mõistlik soetada esikusse jalanõudekapp, kuhu kõik jalanõud koguda, vajadusel vajalik paar välja võtta ja ära hoida kingades tulenevat higilõhna. Selleks sobib hästi nii kingakapp või jalatsiriiul, mille seast kõige sobivam valida. Valimisel mõtle eelkõige suuruse peale - kui suur jalatsiriiul või -kapp Sinu esikusse mahub ning kui palju on hoiustatavaid jalanõusi. Seejärel on aeg valida meelepärane disain, mis ühtlustuks Sinu esiku interjööriga kui ka Sinu maitsega - selleks pakuvad erinevates stiilides valikut mitmed tootjad. Valikust leiad ka esikupinke, mis tagavad paelte sidumisel või jalanõude jalga panemisel lisatuge ning on vajadusel ka niisama istumisaluseks.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Jalatsikapid, jalatsiriiulid ja pingid

Igas majapidamises võib ikka ette tulla seda, et kogu pere peale on kogunenud üleliia jalanõusi, mistõttu oleks vaja need ära mahutada nii, et nad ei jääks ette, kuid samas oleksid iga ilma korral alati käepärast võtta. Selleks on äärmiselt kasulikud mööbliosad kingakapp ja kingariiul. Kingade jalga panemisel ka kindlasti esiku pink.

Kuidas valida sobiv mööbel esikusse?

Kingakapid ja -riiulid on äärmiselt kasulikud mööbliosad esikusse, kui soovid ära mahutada jalanõusi. Suurema pere puhul oleks mõistlik valida kingakapp, kuna see mahutab endas tunduvalt rohkem kui riiul. Kapi eeliseks on ka jalanõudest loomulikku higilõhna ära hoidmine toast. Samas riiulitest on jalanõusi tunduvalt mugavam võtta ning kingariiul võtab märkimisväärselt vähem ruumi. Seetõttu on oluline teil leida variant, mis vastaks teie soovidele ja vajadustele. Vahepeal on vaja jalanõude jalga panemisel ka istuda - olgu see siis paelte sidumiseks, kingalusika kasutamiseks või vajate lihtsalt lisatuge. Selleks sobib hästi spetsiaalne esiku pink. Eriti kasulik on see laste jaoks, kelle tasakaal ei pruugi veel nii hea olla. 

Kogu mööblit on võimalik valida erinevates disainides. Meie soovitame silmas pidada oma esiku kujundust - mis värvid sobivad teie olemasoleva mööbliga, tapeediga ja muude detailidega kokku? Milline mööbel paneks teid oma kodus hubasemalt tundma? Kui suurt mööblit teil vaja võiks minna? Kas eelistate Skandinaavia, klassikalist või mõnda muud stiili? Kas teil on mõned muud eelistused toodete suhtes? Kui olete nendele küsimustele vastanud, on aeg leida valikust endale meelepärane.

Enne toote ostu soovitame kindlasti lähemalt tutvuda tootekirjelduses oleva informatsiooniga, kuhu on võimalus jätta ka tekkinud küsimused. Küsimused võite esitada meie klienditeenindusele ka telefoni või meili teel. Kappide ja pinkide valikut pakuvad erinevad kaubamärgid nagu Halmar, 4Kraft, 4living, Actona, ASM, Black Red White, Finori, Forte, Gala Meble, Home5You, Kiti, Laski Meble, Meblocross, ML Meble, NORE, Notio Living, Selsey, Signal Meble, Szynaka Meble ja paljud teised.

Miks osta jalanõudekapp või jalanõuriiul Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on veebipood, kust leiad kõik vajaliku mööbli suures valikus ülisoodsa hinnaga. Meie garanteerime Sulle parima hinna, sest isegi kui leiad mõnest teisest veebipoest sama toote soodsama hinnaga, siis lilla sildiga märgistatud toodete puhul garanteerime hinnavahest tingitud summa tagastamise. E-poes ostlemist aga karta ei tasu - isegi kui ostetud saab toode, mis mingil põhjusel ei sobi, siis on Sul 14 päeva õigus see tagastada või ümber vahetada sobivama vastu.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

Jalatsikapid, jalatsiriiulid - millised on kõige populaarsemad?

Jalatsikapid, jalatsiriiulid - milliseid soovitatakse?

Jalatsikapid, jalatsiriiulid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?