Kõik kategooriad

Mööbel ja sisustus

Atraktiivne mööbel ja sisustus aitab luua Sinu koju hubase interjööri just nii nagu Sina seda soovid. Olgu selleks elutoamööbel, köögimööbel, lastetoamööbel, kontorimööbel, aiamööbel või muu - enda maitse järgi sisustatud kodu on alati kõige meeldivam. Mööbli valimisel tasub lähtuda enda vajadustest ja eelistustest. Seetõttu tuleks esmalt läbi mõelda, millised sisustuselemendid vajavad Sinu kodus asendust. Seejärel loo ettekujutus, milline võiks Sinu ideaalne kodu välja näha - millised värvid selles domineerivad? Millist stiili mööblit eelistad? Millised sisustuselemendid oleks vaja leida? Meie valikust leiad selleks erinevates disainides ja värvides mööblit - nurgadiivanid, diivanvoodid, kummutid, riidekapid, pehme mööbel ja palju muudki.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Mööbel ja sisustuskaubad

Mööbel on kahtlemata vajalik, kui soovid kodus asju hoiustada või luua hubast atmosfääri. Tänapäeval on võimalik kõigil on kodu sisustada just nii, kuidas tema ise soovib, kuna valikus on erinevates disainides mööblit, mis suudavad kodu kaunistada vastavalt igale maitsele.

Kuidas valida sobiv mööbel ja sisustus koju?

Esimese esmamulje kodust annab kodu esik, mistõttu oleks alati mõistlik selle interjööri veidi panustada. Esikumööbel võib olla näiteks kummutid, riidekapid, valgustid, peeglid jne. Kui otsid sisustust näiteks elutuppa, siis kahtlemata kuulub sinna hulka näiteks mugav diivan, efektne vaip, lambid, diivanvoodi, televiisorilaud, televiisor ise ja palju muud olulist. Nimelt on võimalik valida elutoamööbel nii, kuidas Sinu ideaalne elutuba välja näeks. Sama lugu on magamistoaga. Veidi täpsem tuleb olla aga siis, kui valida tuleb lastetoamööbel - selleks, et lapsed ennast vastu teravaid nurki ja muid vigastusi kogemata ei tekitaks, on oluline tagada tuppa pehme mööbel, vaibad ja muu pehmem lastetoa mööbel. Vannitoamööbel on üldiselt igas kodus traditsiooniline - seebialused, rätikuhoidjad, elektroonika jne. Nii ka köögimööbel. Kui otsid aga sisustust kontorisse, siis valikust on leitav ka kontorimööbel.

Soovitame soetatud mööblit ka regulaarselt puhastada. Puhastamiseks tuleb aga valida õiged vahendid – näiteks puidust mööbel ei kannata keemilisi puhastuvahendeid ning nahast mööbli eest hoolitsemiseks tuleks endale muretseda spetsiaalsed nahapuhastusvahendid. Kindlasti tasub endale soetada multifunktsionaalne ja praktiline mööbel, ent unustada ei tohiks ka puhastustöid.

Kui tead aga juba mööblit soetades, et varsti on plaanis koduruume vahetada ning kolida, siis soeta endale kergesti lahtimonteeritav mööbel, mille kokku panemine ei võtaks liialt aega ning mille transportimine oleks võimalikult hõlbus.

Internetis on muuhulgas ideaalne valida endale nii elutoa-, köögi-, vannitoa-, laste- kui magamistoamööblit, lisaks ka kodukaubad ja sisustuselemendid. E-poest on lihtne soetada korraga kõik vajaminev soodsalt ja mugavalt ning puudub vajadus kõndida poest poodi ja kombineerida mälupiltide abil endale terviklik mööblilahendus. Kõikide toodete juures on toodud täpne kirjeldus ning kaubaga kaasas on ka lihtsasti mõistetavad juhised, mismoodi tellitud mööbel ka kenasti kokku monteerida ning hiljem mööbli eest head hoolt kanda. Kui järgite kõiki kaasasolevaid juhiseid, on Teil võimalik mööblist ka tunduvalt kauem rõõmu tunda.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

E-poest mööbli soetamine on ideaalne kõigile neile, kes ei armasta ostukeskustes ringi jalutada ning kes soovivad selle asemel ostud kiirelt ja tunduvalt soodsamalt kodus diivanil istudes sooritada. Kõikidele e-poe armastajatele soovitame lahkesti tutvuda Kaup24.ee e-poe laia tootevalikuga. Meil on interneti mööblipood!

Paljudele inimestele on e-poodidest mööbli soetamine siiski veel vastumeelne, põhjenduseks tuuakse asjaolu, et e-poes näeme vaid pilte ning pole võimalik mööblitükki palja silmaga vaadelda. Tänasel päeval on pildid aga sedavõrd realistlikud ja selged, et tegelikult saab ka läbi e-poe vahenduse pilte sirvides täieliku ja selge ülevaate.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!