Kõik kategooriad

Mööbel ja sisustus

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Mööbel ja sisustus

E-poest mööbli soetamine on ideaalne kõigile neile, kes ei armasta ostukeskustes ringi jalutada ning kes soovivad selle asemel ostud kiirelt ja tunduvalt soodsamalt kodus diivanil istudes sooritada. Kõikidele e-poe armastajatele soovitame lahkesti tutvuda Kaup24.ee e-poe laia tootevalikuga.

Paljudele inimestele on e-poodidest mööbli soetamine siiski veel vastumeelne, põhjenduseks tuuakse asjaolu, et e-poes näeme vaid pilte ning pole võimalik mööblitükki palja silmaga vaadelda. Tänasel päeval on pildid aga sedavõrd realistlikud ja selged, et tegelikult saab ka läbi e-poe vahenduse pilte sirvides täieliku ja selge ülevaate.

Internetis on muuhulgas ideaalne valida endale nii elutoa-, köögi-, vannitoa-, laste- kui enda magamistoamööblit. E-poest on lihtne soetada korraga kõik vajaminev soodsalt ja mugavalt ning puudub vajadus kõndida poest poodi ja kombineerida mälupiltide abil endale terviklik mööblilahendus. Kõikide toodete juures on toodud täpne kirjeldus ning kaubaga kaasas on ka lihtsasti mõistetavad juhised, mismoodi tellitud mööbel ka kenasti kokku monteerida ning hiljem mööbli eest head hoolt kanda. Kui järgite kõiki kaasasolevaid juhiseid, on Teil võimalik mööblist ka tunduvalt kauem rõõmu tunda.

Soovitame soetatud mööblit ka regulaarselt puhastada. Puhastamiseks tuleb aga valida õiged vahendid – näiteks ei tohiks puidust mööblit puhastada keemiliste puhastuvahenditega ning nahast mööbli eest hoolitsemiseks tuleks endale muretseda spetsiaalsed nahapuhastusvahendid. Kindlasti tasub endale soetada multifunktsionaalne ja praktiline mööbel, ent unustada ei tohiks ka puhastustöid.

Kui tead aga juba mööblit soetades, et varsti on plaanis koduruume vahetada ning kolida, siis soeta endale kergesti lahtimonteeritav mööbel, mille kokku panemine ei võtaks liialt aega ning mille transportimine oleks võimalikult hõlbus.

Vaadatud tooted

Konsulteerime tööpäeviti kell 9-18

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt