Mobiiltelefonide tootjad

Nutitelefonid ja nende tootjad

Telefonid on meie ühiskonnas lahutamatu osa - see võimaldab meil võtta ühendust kellega iganes ning kasutada erinevaid rakendusi, mis muudavad meie elu tunduvalt kergemaks. Siiski muutub telefonide valik aina suuremaks, kuna turule tuleb aina rohkem uusi mudeleid ja tootjaid.

Kuidas valida hea nutitelefon?

Kõige populaarsemad telefonid on ilmselt Apple telefonid ehk iPhone. Esimene iPhone prooviversioon tehti juba aastal 2005 ning seda on aina rohkem täiendatud. Esimene iPhone 2G ehk iPhone 1 toodi turule aastal 2008. Üldiselt on Apple tooted teatud oma krõbeda hinna, kuid suurepärase kvaliteedi ja luksusliku välimuse tõttu. Apple tooted on oma süsteemi ehitanud lihtsaks ning mugavaks ning välimuse kvaliteetseks. Palju kiidetakse ka telefoni kaamerat. Kui otsid telefoni, mis on vähem funktsionaalsem kui Android, kuid on siiski luksuslik, kiire ja mugav kasutada, on Apple tooted Sinule.

Apple brändile on suur konkurent Android telefonid. Näiteks Samsung on telefone tootnud juba aastakümneid ning esimese nutitelefoniga tulid turule aastal 2009. Samsung telefonid on võitnud klientide usalduse oma kvaliteedi ja multifunktsionaalsuse poolest. Androidi süsteemidega on ka telefonid nagu HTC, LG, Asus ja Sony. Vanemad Nokia telefonid on ehitatud Microsoft platvormile, kuid on hiljuti samuti otsustanud hakata kasutama Androidi süsteemi.

Kuid millise tootja seast siis telefon ikkagi valida? Tegelikult on kõige olulisem tutvuda telefonide andmetega ja valida meelepärane välimus. Abiks tulevad ka klientide arvustused.  Paljud telefonid omavad erinevaid lisafunktsioone, seega kui Sinu jaoks on oluline leida kõige ägedam telefon, võiksid soetada telefoni, millel on uudsed ja mitmekülgsed funktsioonid (nt. sõrmelugeja, mitu kaamerat jne.)

Lisaks tuleb arvestada ka mis eesmärgil telefoni soetatakse - kui vajad telefoni vaid helistamiseks, meilide vaatamiseks ja uudiste lugemiseks, siis ei ole ilmtingimata väga head helisüsteemi ja super kaamerat vaja. Kui Sulle aga meeldib jäädvustada hetki, peaksid tähelepanu pöörama kaamera andmetele või kui Sulle meeldib hoopis vaadata YouTubest videosi või mängida, võiksid tähelepanu pöörata telefoni protsessorile ja RAM mälule, mis näitavad kui sujuvalt ja kiirelt suudab telefon protsesse läbi viia ning kui palju programmide mälu suudab see korraga hoida.

Odavad mobiiltelefonid Kaup24 e-poest

Tänases maailmas on lausa võimatu kujutada ette elu ilma telefonita. Osta nutitelefon Kaup24 veebipoest, sest siit leiad kõige odavamad hinnad koos suurepärase ja laia valikuga. Lisaks kehtib igale ostule ostugarantii, mis annab Sulle õiguse mittesobiv toode tagastada ja raha tagasi küsida või ümber vahetada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!