Kõik kategooriad

Mobiiltelefonid, foto-, videokaamerad

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Mobiiltelefonid, nutikell, tahvelarvuti, fotokaamerad ja muu tehnika

Tänapäeval on tehnoloogia piisavalt arenenud, et muuta meie elu lihtsamaks või seda täiendada. Erinevad nutiseadmed võimaldavad meil võtta ühendust teistega, jäädvustada olulisi hetki läbi piltide või videote, kuulata muusikat läbi imepisikeste seadmete, jälgida reisides oma teekonda jne. Selleks on loodud vastavalt igale eesmärgile toode, mis muudab kogu protsessi lihtsaks ja mugavaks.

Milline toode valida?

Nutikell ja nutivõru on suurepärane nutiseade, milles on olemas justkui kõik vajalik. Sealt on võimalik jälgida kella, päeva jooksul tehtud samme, erinevaid tervisega seotud andmeid (pulss, vererõhk, magamisgraafik jne.), mobiiltelefoniga ühendades oma sõnumeid ja teateid ja palju muudki. Osad mudelid on ühendatavad telefoniga, on veekindlad ning pakuvad palju lisafunktsioone. Disainivalik on üsnagi suur ning kindlasti leiad meelepärase toote - valikus on nutikell naistele, meestele ning isegi nutikell lastele. Populaarsed on brändid nagu Garett, Apple, CANYON, Samsung nutikell ja Garmin nutikell. Samuti leiad valikust kella jaoks erinevaid aksessuaare ja tarvikuid.

Mobiiltelefonid on tänases maailmapildis asendamatud, kuna nendes on olemas kõik vajalik - helistamisvõimalus, internet, pildistamine ning palju muud lisaväärtust pakkuvad funktsioonid. Lisaks kui eelistad olla tehnoloogiaga kaasas, soovitame valida 4G telefon, mis võimaldab kasutada uusimaid interneti võrke. Nutitelefonid on kordades rohkem mitmekülgsemad ja multifunktsionaalsemad kui nuppudega mobiiltelefonid ja lauatelefon - seetõttu sobivad viimased näiteks vanemale inimesele, kes peab oluliseks vaid helistamist. Valikust lisaks leiad telefoni toimimiseks ja kaunistamiseks aksessuaare - telefoni laadija erinevate mudelite jaoks (nt. iPhone laadija), juhtmevaba laadija, ümbrised jne.

Sarnaselt nutitelefoniga on olemas ka suurema ekraaniga tahvelarvuti, mis võimaldab teha praktiliselt kõike sama, mis nutitelefoniga, kuid suuremal ekraanil. Paljud inimesed eelistavad lugemist läbi e-lugeri, mis on justkui Sinu virtuaalne raamaturiiul, millesse koguda oma lemmikud raamatuid ning neid iga hetk lugeda. Selle on vajalikud erinevad aksessuaarid - tahvelarvuti kaaned, laadija jne. Kaup24 e-poes toimub nii tarvikute kui ka tahvelarvutite müük.

Pildistamiseks ja filmimiseks on ideaalne valik soetada endale fotokaamerad või videokaamerad. Video- ja fotoaparaat ning selleks mõeldud objektiivid ja muud tarvikud omavad erinevaid funktsioone ja andmeid, mis aitavad Sinu eesmärgi saavutamisele kaasa. Viimasel ajal on populaarsust kogumas ka droon kaameraga, mis võimaldab filmida või teha pilti lindude kõrguselt. Piltide jäädvustamiseks on võimalik soetada digitaalne pildiraam, millega on võimalik pilte vahetada vastavalt soovile.

Binokkel ja teloskoop võimaldavad kosmosesõbral jälgida tähti ning kõike muud meist kaugel toimuvat. Mikroskoop seevastu võimaldab jälgida kõike suurendatud versioonis.

Muusika kuulamiseks on võimalus soetada endale MP3 mängija, mida on mugav kasutada näiteks sportides. Vastavalt vajadusele on võimalus paigaldada autosse autokõlarid või autoraadio, millega meelt lahutada pikkadel autosõitudel.

Nutitelefonide, fotokaamerate, tahvelarvutite müük

Meie valikust leiad soodsad nutitelefonid, fotoaparaadid ning kõik muu vajaliku. Tutvu ka meie paindlike makse- ja ostutingimustega ja osta juba täna!