Köögimööbli komplektid

(60)

Kas unistate juba ammu oma köögi uuendamisest? Köögimööbli komplektid on üks lihtsamaid lahendusi hubase ja ergonoomilise keskkonna loomiseks. Mööblikomplektid ja ettekavandatud lahendused võimaldavad luua mugava ja funktsionaalse köögi. Näiteks köögimööbel nurgaga annab kööki rohkem ruumi ning täidab tühjana seisva nurga. Või hoopis soovite luua oma ühetoalisesse korterisse stiilset minikööki, kus saaks kõik vajalikud toimetused tehtud? Veedad selles ruumis iga päev palju aega, nii et kvaliteetsed ja kaasaegsed disainkomplektid tagavad kindlasti harmoonia ja korra! Köögimööbleid on olemas erinevaid suuruseid, stiile, värvuseid ja materjale ning suurest valikust leiab igaüks enda koju midagi erakordset ja huvitavat.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Köögimööbli komplektid

Köögimööbel on üks tähtsamaid elemente kodu südames – köögis. Et luua sinna mugav ja ergonoomiline keskkond, tasub köögikomplekti valimisele pühendada piisavalt aega. Kaup24.ee e-pood pakub erineva kujunduse ja värvidega köögimööblit - lai valik tagab, et leiaksid selle, millest oled kaua unistanud. Siiski on üsna raske otsustada, millist lahendust oma kodus kasutada – kas eraldiseisvad köögikapid või komplekt? Millest alustada?

Köögi suurus ja mõõtmed

Kõigepealt peaksid üle vaatama oma köögi mõõtmeid. Mõõda täpselt mööbli jaoks mõeldud ala ning vali sobivad kapid. Eriti hoolikalt vali ülemised köögikapid: kui köök on väike ja asju on palju, tuleks need valida nii kõrged kui võimalik, ehk isegi laeni. Väikese köögi omanikele on meie kaubavalikus väga funktsionaalsed miniköögid. Kui aga köök on suur ja Sul ei ole väga palju köögitarvikuid, võib ülemised kapid valida madalamad ning mõned neist võib asendada riiulitega.  

Pööra tähelepanu köögimööbli laiusele ja pikkusele, kuna nendest parameetritest sõltub, kui mugav on ruumi planeerida ja kui palju ruumi jääb teistele seadmetele köögis. Komplektis oleva mööbli kogus on erinev, seega pead eelnevalt oma vajadusi hindama ja valima sobiva koguse. Köögimööbli hind on samuti varieeruv ning peaksid eelnevalt välja mõtlema, kui suurt summat oled valmis sellesse investeerima.

Kuna vahetame köögimööbli komplekti üsna harva, siis võib öelda, et see on pikaajaline investeering ilusasse ja mugavasse köögikeskkonda. Statistika näitab, et üks köögikomplekt kestab keskeltläbi 10 aastat värske, kasutatav heaperemeheliku omaniku peres aga aastaid rohkem. Piisab vahel vaid jooksvast hingede reguleerimisest ning ka köögikappide uksed saab värskema mulje andmiseks lihtsalt üle värvida.

Köögikomplekti disain

Hubase sisustuse loomiseks on oluline pöörata tähelepanu köögimööbli komplekti värvidele ja stiilile. Valik on väga rikkalik, kuid sageli valitakse puiduimitatsiooniga kaetud kapid ja muu mööbel, mida on väga lihtne hooldada ja sobitada muude ruumi detailidega. Kuid köögimööbli komplekti valimine on lihtsam, kui võtad arvesse muid ruumis domineerivaid värvitoone ning valid ka mööbli sarnastes toonides- veedad köögis palju aega ning ei taha selle sisustuses kaost tekitada.

Köögimööbli ja kappide funktsionaalsus

Köögimööbel ei peaks mitte ainult ruumi sobituma, vaid ka olema piisavalt funktsionaalne. Veendu, et seda on lihtne kasutada ja see sobib kõige sagedamini kasutatavate esemetega köögis. Selle ruumi korrapärane paigutus oleks otstarbekas, kui soovid, et kõik tarvikud oleksid omal kohal ning alati käepärast. Samuti on oluline, kui palju Sinu köögis üldse selliseid tarvikuid on, sest väiksemaid seadmeid on võimalik hoida ka köögikappides.

Hinda, millised mööbliesemed sobivad kõige paremini Sinu elustiiliga - sahtlid, köögikapid või riiulid. See võimaldab otsustada, milline köögimööbli komplekt võiks kõige paremini sobida.

Kaup24.ee e-poest leiad laia valiku taskukohase hinnaga köögimööblit vastavalt oma vajadustele. Meie valik sisaldab Eliza, Ola, Alina ja paljude teiste pakkujate köögikomplekte, Sulle jääb üle lihtsalt vastavalt oma maitse-eelistustele ja vajadustele valida sobivaim. Hinnad on tõesti ahvatlevad, kuid erinevad kampaaniad ja allahindlused võimaldavad osta veelgi madalama hinnaga, nii et kui leiad eripakkumised, siis ära lase käest võimalust neid kasutada!

Internetist saad kõik vajaliku osta vaid paari minutiga – vali sobiv komplekt välja ning meie hoolitseme selle kiire tarne eest otse Sinu koju. Allahindlused annavad võimaluse luua mõistliku hinnaga hubase ja funktsionaalse köögi kas komplektidest või ühest-kahest köögikapist, mis pikemas perspektiivis muudab köögi senisest veelgi meeldivamaks ja funktsionaalsemaks.