Vannitoamööbel

Vannitoamööbel pakub võimalust sisustada vannituba vastavalt oma soovile ja maitsele. Erinevad vannitoakapid, vannitoariiulid ja vannitoa valamukapp on praktilised sisustuselemendid, mis annavad võimaluse hoiustada erinevaid esemeid. Loo ruumi hubasust läbi erinevate sisustuselementide ja aksessuaaride, nagu näiteks vali kaasaegse disainiga tualettpaberihoidja või rätikuhoidjad. Kindlasti kuulub ruumi ka vannitoa peegel - mitmekülgsed disainilahendused aitavad Sul leida sobiva. Vannitoakomplektid aitavad Sind säästa ühtse mööbli otsimise eest ning muudavad kogu sisekujunduse protsessi tunduvalt kergemaks ja mugavamaks. Valikut pakuvad selleks erinevad tuntud brändid - kasuta kõrvalolevaid filtreid ning leia endale kõige sobivam.

Kõige populaarsem vannitoamööbel

Uus vannitoamööbel

Vannitoamööbel

Vannituba on kodus üks olulisemaid ruume, mistõttu ei saa selle sisustamisel möödapanekuid lubada. 

Pesemisruum ei ole ju nagu elu- või magamistuba, kus võib mõne aasta tagant mööblit uuendada. Paljud valamukapid ja vannitoariiulid, rääkimata peeglitest, kinnitatakse seinale ja plaatide külge. Need peavad interjööri sobima ja kestma pikalt, sest kui need välja vahetada, tuleb ette võtta tõsisem remont. Seega peab vannitoamööbel olema kvaliteetne ja vastupidav, sobima pere vajadustega ning olema samas mugav ja käepärane kasutada.

Pesuruumi sisustamine algab juba enne sanitaartehnilisi töid: kuna duširuumis või vannitoas on ruutmeetreid vähe, tuleb mööbli asetus väga täpselt, suisa sentimeetripealt läbi mõelda ja mõõta. Seejuures tuleb arvestada, et seinte plaatimisega muutub ruum natuke kitsamaks.

Vannitoamööbli paiknemisest sõltub paljuski see, mis materjalist kapid ja riiulid pesemisruumi valida. Kui kasutada niiskes ruumis näiteks isetehtud valamualust, võib see ekspluatatsiooni ja niiskuse tõttu kahjustuda.

Targem ja pikemas perspektiivis ka odavam on eelistada spetsiaalselt vannitoa või duširuumi jaoks toodetud mööbliesemeid. Need on valmistatud niiskuskindlast materjalist või siis lamineeritud vetthülgava kaitsekihiga. Ei pea kartma, et pidevalt veepritsmeid saav täispuit- või puidust valamukapp võiks niiskuse tõttu läbi minna. 

Küll aga peaks vaatama, et peegel ei asuks dušisegistile liialt lähedal. Muidu tuleb klaas pärast iga dušivõttu veepiiskadest puhtaks pühkida.

Kuna vannitoas ei ole ruumiga priisata peaks sinna mööblit valides lähtuma ka praktilisusest.

Peegelkapid ja valamuga kapid on kompaktsed ja funktsionaalsed 2in1 lahendused väiksematesse duširuumidesse. Avaramasse vannituppa või sauna eesruumi on otstarbekas valida mitmest kapist ja riiulist koosnev komplekt, mida saab vajadusel täiendada veel mõne samast sarjast mööbliesemega.

Ehitamine ja sisustamine kipub paratamatult minema esialgu kavandatust kulukamaks. Piiratud eelarve ei tähenda aga, et oma ootustes tuleb järeleandmisi teha - ka odav vannitoamööbel võib olla ühtaegu stiilne ja praktiline.

Kaup24.ee veebipoes ongi moodne tihti ka soodne. Eriti hea hinnaga kvaliteetset mööblit leiab meilt näiteks kampaaniate ja allahindluste ajal.