Kott-toolid, tumbad, järid

(2030)

Kott-tool seostub eeskätt mugavusega. Puhvis tool võtab istuja kehakuju, mis teeb kott-toolil või õigemini toolis puhkamise eriti mõnusaks. Niisama mugavad on ka suured ja pehmed istumispadjad, mida saab kasutada nii sise- kui välistingimustes. Tagaplaanile ei tohiks jääda ka tumbad ja järid, mis loovad kott-toolide kõrval veidi rohkem väljapeetud õhkkonna. Kõik eelnimetatud mööbliesemed on ideaalsed sisustuselemendid ja saavad ruumile palju iseloomu juurde anda. Seetõttu kott-toole või tumbasi valides lähtu eelkõige enda vajadustest ja soovidest - millises suuruses, millist värvi, millises disainis võiks antud sisustuselement olla, kui tähtis on ilmastikukindlus ning mis on muud faktorid, mis on Sinu jaoks olulised.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kott-toolid, tumbad, järid

Kui algselt kasutati kott-toole koduses miljöös, eeskätt just lastetoas ja mängutubades, siis täna kohtab neid mugavaid istmeid kõikjal.Kott-toolide kasvava populaarsuse taga on nende mugavus. Toolil saab istuda, lamada, külitada ehk olla nii nagu mõnus on, tool “liigub” istuja keha järgi, toetades keha täpselt sealt, kus vaja.

Kuidas valida sobiv kott tool või tumba?

Kott-toole ja istumispatju on lihtne transportida. Nad kaaluvad vähe, mõnel mudelil on koguni käepidemed, et oleks mugav seda lohistada või teise kohta tõsta. Enamasti on toolide ja patjade pealismaterjal kergesti puhastatav ning tooli või padja sisu saab täiendada.

Kui aga soovite oma pehmet küljealust vahelduseks õues kasutada, siis tasub järele uurida, kas konkreetne toode ikka selleks sobib. Rõdul, aias või terrassil pikutamiseks on head just nimelt õue mõeldud kott-toolid, mis on ilmastikuoludele vastupidavamad ja mida ei pea iga vihmasabina pärast varju alla vedama.

Kui ruumiga pole priisata, siis hea pehme iste on ka tumbad või järid. Viimati mainitu on tugevama konstruktsiooniga tumbast pehmem.

Tumba juures on mitu plussi: 

  1. Esiteks kompaktsus. Tumbad ja puhvid on väikesed ega võta üldse ruumi.
  2. Teiseks funktsionaalsus. Tumba sees saab asju hoida.
  3. Kolmandaks universaalsus. Pole kohta kodus, kuhu tumba ei sobiks.

Ka kohvikutes kasutatakse toolide asemel sageli just nimelt tumbasid, sest need võtavad vähe ruumi ja neid mahub laua ümber palju.

Nii kotttoolid kui ka tumbad on võimalik valida erinevates värvi lahendustes ja disainides. Valimisel soovitame lähtuda interjöörist, kus neid kasutama hakatakse, kuid ka isiklikust maitsest. Lastele sobivad näiteks hästi kirevates värvides ja disainides istmed, kuid minimalistlikumates ruumides aga ühevärvilised. Seetõttu on oluline valikuga tutvuda ja ise otsustada, mis on parim lahendus Sulle.

Kott-toolide ja tumbade kõrval on veel ühed istumisalused - järid. Need on kolme või nelja jalaga tumbasarnased mööbliesemed. Järid sobivad ideaalselt veidi luksuslikumasse interjööri ning tihtii on nad kaetud eksklusiivse sametkangaga..

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 pakub suures valikus mööblit ja muid sisustuselemente Sinu koju ülisoodsa hinnaga. E-poes ostlemine on kerge, sest isegi kui ostetud saab vale toode, siis on õigus see 2 nädala jooksul tagastada ja raha tagasi küsida või vahetada. Lisaks kehtivad sageli erinevad sooduskampaaniad ja pakkumised, mis aitavad säästa aega ja raha veelgi rohkem.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

Kott-toolid ja tumbad - millised on kõige populaarsemad?

Kott-toolid ja tumbad - milliseid soovitatakse?

Kott-toolid ja tumbad - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?