Aiamööbel, rõdumööbel

Suvisel ajal soovime veeta võimalikult palju aega värskes õhus. Et Eestimaa üürikesest suvest maksimumi võtta tuleks kindlasti soetada korralik aiamööbel. Kui aias, rõdul või terrassil on lauad-toolid ja miks mitte ka mugav korvtool või koguni sohva, siis ei teki vajadustki nelja seina vahele minna. Kvaliteetsele aiamööblile annavad palju juurde toolipadjad ja toolikatted, mis muudavad teie istme veel mugavamaks. Samuti on soojal ajal mugav omada võrkkiike, kus lõõgastuda saab. Suvepäeva hommikul hoovi päevitama minnes on ideaalseks kaaslaseks päevitustool. Õiget päevitustooli saab oma kehahoiaku järgi reguleerida.Mõnus suvemööbel muudab grilliõhtud ja niisama lesimised nii nauditavaks, et tuppa ei jõuagi. 

Kõige populaarsem aia- ja rõdumööbel

Mööbel rõdule, aeda või terrassile

Suurepärane aiamööbel pakub teie väliruumile mugavust ja funktsionaalsust. Avar laud ja hõlpsasti kasutatavad, mugavad aiatoolid muudavad teie aia palju mugavamaks. Terrassimööbli ostmisel ärge piirduge ainult puidu looduslike toonidega vaid katsetage uusi põnevaid värve. Julgelt lisavad teie mööblile toone juurde ka toolikatted ja toolipadjad, mis on ilmtingimata vajalik, kui soovite istuda pehmel pinnasel. Mugavaks lahenduseks on soetada terve aiamööbli komplekt.

Aiamööbli valimisel on tähtis valida esemed, mis on vastupidavad, mugavad ja hästi ehitatud. Samuti on oluline suurus: kui teie mööbel on liiga väike ei mahu terve pere koos külalistega seda kasutama, kui aga liiga suur tunneb teie aed end ohustatuna ning jätab väiksema mulje.

Vali õige materjal

  • Puidust aiamööbel

Puidust aiamööbel on klassikaline looduslik valik, mis täiendab enamikku aedu. Kas meeldib teile moodne hele mööbel või hoopiski tume? - võimalusi on palju. Soovitatav on otsida puitmööbel, mis on valmistatud tihedast, niiskuskindlast lehtpuust, et tagada ilmastikukindlus. Kui teil on olemas kuur või garaaž, ei pea te muretsema, et külmal ajal teie mööbel märjaks või kahjustatud saab. 

  • Plastikust aiamööbel

Plastik on kerge, mõistlikult vastupidav, kergesti puhastatav, taaskasutatav ja üldiselt odav materjal. See ei roosteta, ei vaja värvimist ega mädane, kuid aja jooksul see siiski laguneb. Tihti on plastikus aiamööbel värvilisem, kui teistest materjalidest mööblid, seega kui soovite enda hoovi särtsu lisada siis plastikust aiamööbel on teile.

  • Metallist aiamööbel

Metallist välimööbel on alati suurepärane valik. Alumiinium on kaasaegne materjal, mis sobib nii kaasaegse kui ka klassikalise kujundusega. See on kerge, ei roosteta ja on pikaajaline. Lihtsalt veenduge, et mööblil oleks UV-kindel viimistlus, kuna see hoiab ära pinna oksüdeerumise.

Lõpuks tuleks väliala sisustada nagu iga siseruum, ära ei tohiks unustada lisa mööblit nagu näiteks aiakiik, võrkkiik või päevitustool, mis muudavad teie õues veedetud aja palju huvitavamaks.Pidage ainult meeles, et välimööbel peaks sobima ümbruse ja teie isiksusega.

Kõik vajalik Kaup24 e-poest

Suurepärased pakkumised leiad Kaup24.ee e-poest, kus on lai tootevalik ning parimad hinnad. E-poest toodete soetamine on lihtne ning tooted võid kätte saada juba järgmisel päeval. Samuti pakub Kaup24.ee 14-päevast tagastusõigust ehk kui toode sulle ikkagi ei sobi, saad selle lisa vaevata ümber vahetada. 

Tutvu valikuga ja osta uus aiamööbel juba täna!