Aiatoolid

(424)

Aed on koht, kus saame vabas õhus looduses lõõgastuda ning puhata argipäeva muredest. Selleks aga vajad aiamööblit - meie valikust leiad mugavad ja kompaktsed aiatoolid, millega aia interjööri täiendada. Erinevad materjalid tagavad nende ilmastikukindluse ja vastupidavuse - olgu selleks siis näiteks aiatoolid puidust, aiatoolid plastikust või muu. Eriti mugavaks lahenduseks on kokkupandavad aiatoolid, mida on kerge transportida ja hoiustada. Valimisel pööra tähelepanu ka toolide disainile, et nende stiil ja värvilahendus sobiks ka ülejäänud aias olevate elementidega. Näiteks leiad valikust nii punutud korvtoole kui ka muid lahendusi. Tutvu lähemalt ka teiste ostjate poolt antud hinnangute ja arvamustega ning vali sobiv aiatool juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Aiatoolid

Aiatoolid ja -tugitoolid kuuluvad ühe osana suvise aia juurde - neil on mõnus istet võtta ja lõõgastuda. Kuigi vahel võib olla tunduvalt mugavam soetada endale terve aiamööblikomplekt, siis on ka toole, mis sobib individuaalsena olemasoleva mööbli juurde soetada. Loomulikult tuleb eelnevalt täiesti kindel olla, et soetatav tool ka olemasoleva mööbli juurde kenasti sobituks. Äärmiselt laia valiku aiamööblit leiad Kaup24.ee e-poest, kus sobivaid mudeleid ka kõige nõudlikumale maitsele.

Kuidas valida sobivad õuetoolid?

Muuhulgas leiate meie tootevalikust endale kokkukäivaid, metallist ja puidust toole jpm. Toolide ja tugitoolide valikul võib juhinduda erinevatest aspektidest. Näiteks võiks enne ostu enda jaoks selgeks mõelda, kus täpselt mööblit kasutama hakkad. Näiteks tasub terrassile katuse alla soetada veidi teiste omadustega mööbel ehk spetsiaalsed rõdutoolid, kui lageda taeva alla muru peale. 

Aiatoolid plastikust on küll kerged ja mugavad, kuid kindlasti mitte parim valik, kuna plastist mööblit tuleb aeg-ajalt puhastada ja pesta. Metallist raamiga mööbel on äärmiselt vastupidav, kuid nendele tasub muretseda istumist pehmendavad padjad ja madratsid. Eestlastele on kõige südamelähedasem endiselt puidust aialauad ja toolid, mistõttu valitakse aiamööbel just kvaliteetsest puidust, mis on ühelt poolt praktiline ning teisalt naturaalne ja klassikaline valik.

Oluline on kinni pidada ka aia üldisest stiilist. Aiatoolid on suurepärane viis oma aia interjööri täiustamiseks. Valikust leiad neid erinevates stiilides - Skandinaavia, moderne, klassikaline ja tavalised praktilised toolid. Lisaks on nad mõnusad ja mugavad, et nautida värsket õhku ja sooja päikest. Selleks pakuvad valikut ülemaailmselt hinnatud mööbli tootjad nagu NORE, 4Living, ALLiBERT, Curver, Fieldmann, Garden4You, Halmar, Keter, Oler, Patio, Signal Meble, VG Line ja paljud teised.

Miks osta Kaup24 veebipoest? 

Kaup24 pakub suurepäraseid hindu, suurt valikud ja paindlikke ostu- ja maksetingimusi. Lisaks toimuvad meil sageli erinevad sooduskampaaniad ja pakkumised, mis aitavad teil kokku hoida aega ja raha. Kui kahtlete toote ostus siis võtke teadmiseks, et igale ostule kehtib 2 nädalane ostugarantii - kui ostetud toode mingil põhjusel ei sobi, on teil õigus see tagastada või ümber vahetada.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!