Kinkekaardid

Kas otsite huvitavat kingiideed isadepäevaks või otsite meeldejäävat kingitust emale? Kinkekaart on kõige mugavam kingitus, kui teie pähe ei tule ühtegi muud mõtet, mida kallimale tähtpäevaks kinkida. Erinevad elektroonilised kinkekaardid annavad vabaduse kingisaajale, et osta mida iganes ja millal iganes ilma kodust lahkumata. Samuti on kinkepilet sobiv kingiidee, kui saaja kohta on vähe teavet - näiteks jõulukingitus kontoritöötajatele või teismelisele, kes pole oma soovides kindel. 

Eestlaste seas on laialt levinud elamuskingitused, mida saab samuti elektroonilise kinkekaardina soetada. Elamuskingitus sobib kingiks nii lastele kui ka täiskasvanutele!

Kinkekaardid ja elamuskingitused

Kas otsite ideid mida kinkida mehele sünnipäevaks? või mida kinkida naisele? Täiuslike kinkide leidmine kogu perele võib olla keeruline protsess, kuna kõigil meil on erinevad huvid ja hobid. Mõeldakse rohkem kingituste andmisele ehk füüsiliste objektide vahetamisele, kui sellele mis tähendus kingitusel on. Tänapäeval on väga palju menukust kogunud praktilised kingid, et vältida ebamugavaid olukordi või kingisaaja pettumust. Praktiliste kinkide alla lähevad kingid, mida inimene endale reaalselt soovib ning tooted, mis ei kindlasti jää kapi peale seisma.

Kuidas leida sobiv kingitus?

Kingiidee genereerimisel tuleks esmalt endalt küsida: „Mida ma tahan sellele inimesele öelda?“ Näiteks peaks kingitus kallimale jutustama kingisaajale loo, sellest mida teie tema juures märkate ja kui kallis ta teile on. Kingitus naisele valentinipäevaks või naistepäevaks peaks väljendama tundeid või emotsioone. Üheks universaalsemaks kingiideeks on elamuskingitus. Populaarsed on veidike ekstreemsemad kingid nagu näiteks langevarju hüpped ja paraplaani sõidud. Lastega perede seas on populaarsust koguma hakanud erinevad seikluspargid ja vee elamuste kinkekaardid. Sellised kingid aitavad tervel perel koos lõbusalt aega veeta.

Meestele on enamasti kõige raskem kingitust teha ja tihti jäävad valikuks kas uued sokid või kinkekomplektid. Meie soovitame omalt poolt kinkekaarti, mis on vägagi praktiline kink mehele. E-poed pakuvad võimalust elektroonilisele kinkekaardile, ning selle realiseerimiseks ei pea kodust välja astumagi. Samuti ei saa kingitud kinkekaard kuhugi kaduda, kuna on digitaalsel kujul sul alati olemas. 

Kinkekaardid on väga kasulikud kui sinu peas pole tõesti ühtegi ideed, mida kinkida. E-poe kinkekaart on universaalne ning annab kingisaajale suurepärase võimaluse enda soovitud toode või teenus ise valida. Samuti sobivad need igaks tähtpäevaks olgu see siis emadepäeva-, sünnipäeva- või jõulukingitus. 

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24.ee pakub laia valikut kingitusi igaks tähtpäevaks suurepäraste hindadega. Lisaks leiad meie veebipoest ülimalt paindlikud ostu- ja maksetingimused - 2 nädalane ostugarantii, mitmekülgsed kauba kättesaamise võimalused, järelmaks ja palju muud. Tellige enda perele või sõpradele sobivas summas Kaup24 e-poe kinkekaart juba täna!