Lemmikloomatarbed

Lemmikloomatarbed võimaldavad pakkuda Sinu lemmikloomale mugavust ja rõõmu igasse olukorda. Selleks leiad valikust loomatarbed nagu toitaineterikas lemmikloomatoit, turvaline jalutusrihm, maitsvad maiustused, praktilised sööginõud, lõbusad mänguasjad, pehmed magamisasemed, vitamiinidega varustatud linnutoit, mugavad pesakastid ja puurid, kasulikud toidulisandid, mitmekülgsed reisimise tarvikud, põnevad ronimispuud ja palju muud. Iga loom vajab erinevat lähenemist, mispärast on oluline tutvuda toodetega vastavalt loomale ning tema vajadustele - meie pakume valikut nii kassidele, koertele, lindudele, närilistele kui ka kaladele. Kasuta kõrvalolevaid filtreid ning leia oma lemmikule kõige sobivamad tarbed juba täna.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Lemmikloomatarbed

Loomad on meie täieõiguslikud pereliikmed, mistõttu tuleb ka nende heaolu eest seista. Näiteks soetada neile kvaliteetset loomatoitu, hankida neile mõnusad ja pehmed pesad ning premeerida neid vahvate mänguasjade ja ronimispuudega. Loomad, kellel on piisavalt mänguasju lõhuvad ka palju väiksema tõenäosusega mööblit ja jalatseid, mistõttu tasub loomadele mänguasjade ja muu huvipakkuva soetamine end suuresti ära.

On ju üsna tavaline, et loomaomanikud on väga hädas kassidega, kes kõikjal oma küüsi armastavad teritada – sellisel juhul tasubki oma kassile muretseda hoopis spetsiaalne kraapimispuu, mis ideaalselt selleks otstarbeks valmistatud.

Mitte vähem tähelepanu ei nõua inimeste suured sõbrad koerad, keda tuleks treenida ja õpetada juba kutsikast peale – nii võid kindel olla, et loom pakub tulevikus Sulle head seltsi ning on sõnakuulekas ja tubli. Eesmärkide saavutamiseks tuleb ka koertele soetada mitmeid spetsiaalselt koerte jaoks välja töötatud lemmikloomatarbeid nagu kaelarihmad, mänguasjad ja närimislelud, mis aitavad koeral pingeid maandada, hambaid teritada ning mis muudavad olemise tunduvalt lõbusamaks. Mida rohkem on koeral võimalusi ise end lõbustada, seda rahulikum ta ka on.

Otsid parasjagu sobivaid tooteid lindudele, kaladele või ehk hoopis närilistele? Laia valiku lemmikloomatarbeid leiad muuhulgas kaup24.ee e-poest, kus kvaliteetsed lemmikloomatarbed mõnusalt soodsa hinnaga. Meie tootevalik on rikkalikult lai, mistõttu leiad igale lemmikule just selle kõige meeldivama toote.

Kindlasti tasub kõik vajalik soetada just e-poest. Näiteks on paljud rikutud pakendiga tooted meie e-poes eriti soodsa hinnaga. Lisaks sellele on e-poest loomatarvete soetamine kiire ja mugav – kogu vajalik kaup on võimalik tellida endale kiirelt ja lihtsalt koduseinte vahelt lahkumata.

E-poest loomatarvete soetamine on ühtviisi  mugav ning teisalt ka tunduvalt soodsam, sest e-poodide hinnad on tavakauplustega võrreldes enamasti kordades soodsamad.