Mänguasjad

Mänguasjad

Erinevad mänguasjad arendavad lastel erinevaid oskusi. Mõned lapsed armastavad väga värskes õhus mängimist, teised eelistavad aga rahulikult toas istuda ja erinevaid arvutimänge mängida. Kaup24.ee e-poest leiad laia valiku mänguasju, mis suunatud erinevas vanuses lastele. Soovitame lastele eelkõige aktiivseid tegevusi, mille tarbeks läheb vaja suusa- või rattasõidu varustust. Üheks kõige populaarsemaks sportimisvahendiks on kahtlemata nii uisud kui rulluisud, mis võimaldavad katsetada kiirusi ning arendavad lapse füüsilist vormi. Lisaks armastavad lapsed loomulikult kelgutamist ja ei ole midagi lõbusamat kui kogu perega kelgumäele minna ning võimalikult pikki liuge lasta. Veidi vanemad lapsed otsivad juba veidi rohkem adrenaliini pakkuvaid tegevusi, mistõttu armastavad nemad uisutamise kõrval kindlasti ka suusatamist.

Suvisel ajal eelistavad ilmselt kõik lapsed võimalikult palju aega vees veeta ning ujuda ja sukelduda. Sukeldumine on lapse kopsudele äärmiselt kasulik – sukeldumine suurendab kopsumahtu ning tugevdab hingamiselundeid. Hilisemas eas tuleb varakult selgeks õpitud ujumine ainult kasuks. Lastele, kes armastavad üle kõige arvutimänge pakume väga laias valikus erinevaid mänge. Ka arvutimängud on laste jaoks õpetlikud arendades nende loogilist mõtlemist ning õpetades kiiresti otsuseid langetama ja reageerima. Lisaks parandab mängukonsoolidega mängimine laste motoorseid oskusi, koordinatsiooni ja aju võimet töödelda erinevat informatsiooni.

Tänases maailmas on planeerimine ja kiire otsustamine väga olulised oskused. Lisaks õpetavad strateegilised mägud taktikat ning ootamatutes olukordades toime tulemist. Põnevusmängud arendavad aga analüüsivõimet ning kiirete otsuste vastu võtmist. Lisaks on mängude juures oluline lugeda juhiseid, et täpselt oma ülesannetest aru saada. Videomängud aitavad lisaks kõigele treenida mälu, keskendumisvõimet ja loovat mõtlemist. Lisaks sellele õpivad lapsed arvutimänge mängides ka võõrkeeli. Vastupidiselt kardetule aitavad arvutimängud stressi, väsimust, viha ja meeleolu kõikumist leevendada.

Valige oma lapsele vahva mäng vastavalt tema vanusele ja huvidele ning tellige see endale kiirelt ja mugavalt Kaup24.ee e-poest, kus hinnad soodsad ja tellimine kiire ja mugav.