Mänguasjad

Mänguasjad annavad lastele palju toredaid hetki. Need on muutunud ka tähendusrikkaks osaks elulisest õppimisprotsessist. Läbi mängude tutvuvad lapsed tegelikul eluga ja õpivad erinevates olukordades loovalt mõtlema. Arendavad mänguasjad võimaldavad vanematel hoolitseda oma lapse vaba aja sisustamise eest parimal viisil. Suuremate kulutusteta on õigete leludega läbi mängude võimalik arendada palju kasulikke oskusi. Sõltuvalt lapse soost, vanusest ja huvidest on meie kaubavalikust lihtne leida laste poolt armastatud mänguasju, mis annavad neile palju positiivseid emotsioone. Siit leiad erinevaid hea hinnaga lelusid väikestele lastele ja suurematele lastele ja isegi teismelistele - nii poistele kui tüdrukutele. Kui teil on jõulukingid lastele ostmata, siis siit valikust leiab kindlasti midagi, mida kingikotti pista!

Kõige populaarsemad mänguasjad

Mänguasjad

Erinevad lelud ja mängud arendavad lastel erinevaid oskusi. Mõned lapsed armastavad väga värskes õhus mängimist, teised eelistavad aga rahulikult toas istuda ja erinevaid arvutimänge mängida. Kaup24.ee e-poest leiad laia valiku lelusid, mis pakuvad rõõmu erinevas vanuses lastele.

Arendavad mänguasjad lastele

Suur valik arendavaid mänguasju ja konstruktoreid pakuvad lastele põnevaid eakohaseid väljakutseid. Omaette mängimiseks sobivad paljudele lastele hästi Legod ja teised konstruktorid, ning mitmekesi mängimiseks sobivad alati lauamängud, mis arendavad ka oskuseid meeskonnatööks ja elus alati vajalikuks ette planeerimiseks. Süvenemist vajavad lauamängud arendavad aga igas vanuses mängijates analüüsivõimet ning oskust kiirelt ning paindlikult otsuseid vastu võtta. 

Sinu mänguasjapood internetis

Lisaks lihtsalt mänguasjadele soovitame lastele ka hooajalisi aktiivseid tegevusi - suvel rattasõitu ja talvel suusatamist-uisutamist mille tarbeks läheb vaja suusa- või rattasõidu varustust. Populaarsemateks sportimisvahenditeks lastele ja noortele on kahtlemata suvisel ajal rulluisud ja talvel uisud, mis läbi mängulise ja lõbusa liikumise arendavad lapse füüsilist vormi.

Lisaks armastavad lapsed talvisel ajal loomulikult kelgutamist ja ei ole midagi lõbusamat kui kogu perega kelgumäele minna ning võimalikult pikki liuge lasta. Veidi vanemad lapsed otsivad juba veidi rohkem adrenaliini pakkuvaid tegevusi, mistõttu armastavad nemad uisutamise kõrval kindlasti ka suusatamist.

Suvisel ajal eelistavad ilmselt kõik lapsed võimalikult palju aega vees veeta ning ujuda ja sukelduda. Järelevaataja valvsa silma all veega harjumine ja vees lõbutsemine on meeldiv viis veeta aega kuumal suvepäeval. Hilisemas eas tuleb varakult selgeks õpitud ujumine ainult kasuks.

Arvutimängud alati hea hinnaga

Lastele, kes armastavad üle kõige arvutimänge pakume väga laias valikus erinevaid mänge. Ka arvutimängud on laste jaoks õpetlikud arendades nende loogilist mõtlemist ning õpetades kiiresti otsuseid langetama ja reageerima. Lisaks parandab mängukonsoolidega mängimine laste motoorseid oskusi, koordinatsiooni ja aju võimet töödelda erinevat informatsiooni.

Videomängud aitavad lisaks kõigele treenida mälu, keskendumisvõimet ja loovat mõtlemist. Lisaks sellele õpivad lapsed arvutimänge mängides ka võõrkeeli.

Valige oma lapsele vahva mäng vastavalt tema vanusele ja huvidele ning tellige see endale kiirelt ja mugavalt Kaup24.ee e-poest, kus hinnad soodsad ja tellimine kiire ja mugav.

Kuidas valida lapsele arendavat mänguasja?