Tüdrukute retuusid, püksid

(183)

Teie lapse garderoob pole ideaalne, kui sealt puuduvad erinevad värvilised ja stiilseid püksipaarid. Püksid on ideaalsed riideesemed, mida on võimalik kombineerida pluuside, kampsunite, jakkide ja ka kleitite ja pikemate tuunikatega. Tüdrukute retuusid on asendamatud püksid, mis sobivad igapäevaseks käimiseks nii soojal kui ka külmemal ajal. Samuti saab retuuse lisada teiste pükste alla, kui õues on väga jahe. Kodusemas valikus ka tüdrukute dressid, mida on mugav kanda vabaaja pükstena, kuid samuti ka trenni tehes. Teksad on aga kvaliteetsemad, kuna need on valmistatud tugevamast materjalist. Pükste värvi, suuruste ja stiili valik on hiiglaslik, nii et iga pisike printsess leiaks endale igaks puhuks ägeda püksipaari.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Tüdrukute püksid ja retuusid

Igasse garderoobi kuuluvad paar pükse ja retuuse. Need on asendamatud riideesemed, mis on vajalikud iga pluusi, kampsuni, pusa või jakiga. 

Riiete valimisel tuleb arvestada mitmete asjaoludega - kas riided täidavad oma eesmärki? Kas disain meeldib lapsele? Kas suurus vastab lapse mõõtmetega? Õnneks oleme teinud selle osa Sinu jaoks lihtsaks. Järgnev kokkuvõte aitab Sul valida riided, mis sobivad ideaalselt.

Kuidas valida lapsele püksid, retuusid või teksad?

Tüdrukute teksad on aegumatud trendikad püksid, mis sobivad ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulikemaks hooaegadeks. Võrreldes tavaliste pükstega on kvaliteetsed teksapüksid vastupidavama kvaliteediga ning stiilsed. Püksid on aga mugavam variant, kuna riie paindub kordades rohkem ja mugavamalt, mis sobivad mängimiseks ideaalselt. Sarnased on retuusid, mis on pükstega õhem variant ning veelgi mugavam variant, kuna tegu on keha ümber veniva materjaliga, mistõttu sobivad need hästi just sportimiseks.

Suur disaini valik aitab valida püksid mistahes olukorraks. Soovitame arutada valikut läbi oma lapsega, kuna juhul kui lapsele ei meeldi valitud riideese, ei pruugi ta tahta ka seda kanda. Näiteks tüdrukute seas on üldjuhul populaarne roosa, punane ja lilla värv ning erinevad litrid, 3D pildid, lipsud ja teised pisidetailid.

Pükste suuruse valimis tuleks üle mõõta lapse vööümbervõõt ning sääre ja üldpikkus. Seejärel on Sul võimalus vaadata täpset suurust tootekirjelduses olevast tabelist. 

Tootevalikust leiad riideid tuntud riietetootjatelt nagu Cool Club, Cango, PUMA ja BABY ROSE.

Osta tüdrukute retuusid, püksid või teksad juba täna!

Muuda tütre riietus stiilseks ja mugavaks! Eesti populaarseim e-pood Kaup24 pakub Sinule odavat hinda hea kvaliteediga. Lisaks meie suur valik aitab leida Sul toode, mis vastab  just Sinu ootustele, soovidele ja eesmärkidele. Kui vajad abi valimisel, võta kindlasti ühendust meie klienditeenindusega, kes on meeleldi nõus Sind aitama.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!