Poiste püksid

(79)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Poiste püksid

Nii tüdrukute kui poiste riietekapis on üks peamisi riideesemeid püksid. Nii teksa-, dressi- kui ka tavalised püksid nii sportimiseks ning igapäevasteks ja pidulikumateks olukordadeks. Kasvava lapse puhul tuleb need aga aeg ajalt üle vaadata, et riided ei oleks väikseks jäänud või oma kvaliteedi kaotanud.

Siiski võib uute riiete otsimine olla üsnagi tülikas. Sellepärast oleme kirjutanud lühikese kokkuvõtte nippidest, kuidas võiksid lapsele riideid valida.

Kuidas valida sobivad poiste püksid?

Esmalt selgita, milliseid pükse Sa oma lapsele otsid. Kas nendeks on aegumatud poiste teksad, mugavad ja venivad poiste dressipüksid või mugavad püksid igapäevaseks kandmiseks?

Kusjuures, üks hea nipp on valida võimalusel riideid koos lastega. Nii ei teki ohtu, et laps keeldub riideid selga panemast, kuna need talle ei meeldi. Kõik valikus tooted on disainitud arvestades tänapäevaseid trende ning laste maitseid. Sellepärast ongi paljud riided disainitud multikategelaste piltidega, autodega või pisidetailidega.

Puuvill on pehme ning nahasõbralik materjal, kuid pole nii vastupidav kui polüester. Elastaan on oma vastupidavuselt kõige tugevam oma elastsuse tõttu.

Suuruse valimisel vaata üle tootekirjeldustes olev tabel ning mõõda üle lapse pikkus ja vöö ümbermõõt. Lähtuda võid ka vanuse järgi, kuid pea meeles, et lapsed on erinevates vanustes erinevates pikkustes ja erineva ümbermõõduga.

Miks osta lasteriided e-poest?

Kui väärtustad suurt valikut, kiiret otsustamist, madalat hinda ja kiiret kauba kättesaamist, siis on interneti teel ostmine Sulle. Siiski ollakse sageli selle poolest skeptilised, kuna kindlam on ikka ise proovida. Selle mure lahendab 14 päevane ostugarantii ehk kui toode ei sobi, on Sul õigus see tagastada või ümber vahetada. Lisaks ära unusta ära kasutada sooduskampaaniaid ning lisaküsimuste korral võta ühendust meie klienditeenindusega.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!