Imikute mütsid, sallid

(114)

Mütsi kandmine on suurepäraseks viisiks teie väikelapse kehatemperatuuri reguleerimiseks. Erinevalt täiskasvanutest, kes saavad oma kehatemperatuuri reguleerida ei ole imikud seda veel õppinud. Selleks tulevad appi beebi mütsid, mis on valmistatud täpselt sellisest materjalist, mis võimaldab lapsel soojal ajal end jahutada ja külmal ajal soojust hoida. Kevad-sügis hooajaks on soovituslik soetada oma lapsele puuvillane müts. Meriinovillase voodriga müts on aga väga heaks valikuks külmal ajal. Kuna beebi nahk on õrn ja vastuvõtlik on oluline see, et beebimütsid oleksid pehmed, mugavad ja venivad. Stiil, värvus ja detailid mütsil saate valida oma maitse järgi. Vajadusel võite kombineerida mütsi värvust oma lapse riietusega.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laste mütsid, sallid, kindad beebidele

Külmematel ilmadel on oluline hoida ennast ja oma last soojas, et mitte haigestuda. Seetõttu tuleb soetada soojad mütsid, sallid ja kindad, mis hoiavad pead, kaela ja käsi külma eest soojas. Kuigi võib beebiriiete ostmine olla lõbus, on see siiski ka aeganõudev ja kulukas protsess, mistõttu peaksid hoolega valikut kaaluma, et osta toode, mis ei jääks kappi tühja seisma. Seetõttu oleme kirjutanud siia lihtsa, kuid kasuliku ja loogilise kokkuvõtte, mis valimise lihtsamaks peaks muutma.

Kuidas valida beebi müts, kindad või kaelussall talveks?

Kas otsid beebiriideid poisile või tüdrukule? Sellest oleneb palju toote disain, kuna poistele on üldjuhul sobilikud poisilikud värvid ja tüdrukutele teised värvid. Praegusel ajal on lasteriiete seas eriti popp erinevad litrid, 3D pildid, multikategelaste pildid ning värvikirevad riided.

Kõik riided on tehtud õrnale nahale sõbralikest ja pehmetest materjalidest, mis ei sisalda ärritavaid või kahjulikke materjale. Näiteks on laialt kasutusel riiete valmistamisel puuvill, mis on nahale pehme ja meeldiv. Selleks, et riie kestaks kaua ja näeks välja kui uus, on vaja seda hooldada ja pesta vastavalt tingimustele, mille leiad nii meie tootekirjeldustest kui ka siltidelt riiete sees.

Paljudel kinnastel ja mütsidel on olemas ka kinnitavad nöörid, mis ei lase mütsil peast libiseda või kinnastel käest kukkuda. Osadel riietel on ka soovitatav vanus, millele kindad ja mütsid lastele sobivad. Nii saad valida valikust täpselt sobiva.

Selleks, et kindad, kaelussall või müts beebile ei pigistaks või kukuks ära, on vaja soetada riided õiges suuruses. Kas Sinu beebi mõõtmed sobivad toote suurusega, saad vaadata tootekirjeldusest.

Valikus on mitmeid erinevaid tooteid tuntud ja kvaliteetsetelt tootjatelt nagu Cool Club, Cheeky Chompers, Elodie Details, Korleja, Reima ja Lorita.

Osta beebi müts, kindad või sall soodsalt internetist!

Meie e-poest leiad suure valiku kvaliteetseid ja usaldusväärseid beebiriided suurepärase hinnaga. Lisaks on meil väga paindlikud ostu- ja maksetingimused, millest saad lugeda kohaletoimetamise info alt. Lisaküsimuste korral on Sul võimalus esitada oma küsimus tootekirjelduses olevas küsimuste ja vastuste sektsioonis või võtta ühendust meie klienditeenindusega.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!