Laste- ja beebitoidud

Kõige populaarsemad laste- ja beebitoidud

Jätka laste- ja beebitoidu ostlemist

Laste- ja beebitoidud

Tänasel päeval on laste lisatoidu valik ääretult lai ning kõige olulisemaks peavad kõik vanemad seejuures eelkõige tervislikkust. Kaup24.ee e-poest leiad laia valiku soodsa hinnaga laste toite. Meie valikusse kuuluvad erinevad piimasegud, pudrud, joogid ja snäkid. Enam ei ole emadel tarvis muretseda poes käimise pärast – kogu meelepärane kaup on võimalik koju tellida kiirelt ja mugavalt e-poest. Lisaks ei ole tarvis muret tunda ka toiduainete koostise pärast – imikute toit peab vastama kõrgeimale rahvusvahelisele standardile, mistõttu ei tohi see sisaldada ei säilitus- ega värvaineid. Iga tootepartii läbib karmi kontrolli, välja selgitamaks, et kaup nõutavatele standarditele vastaks. Kui kontrolli käigus selgub, et tootja on rikkunud kindlaksmääratud tootmistingimusi või muid nõudeid, siis tema tootmislitsents tühistatakse.

Meie tootevalikusse kuuluvad nii laste kui imikute toidud. Kõige pisematele leiad erinevaid piimasegusid, mis sisaldavad naturaalseid koostisosasid, mistõttu on piimasegud üha rohkem emapiima sarnased. Moodsad piimasegud aitavad lapsel areneda ning saavutada piisava immuunsussüsteemi. Neid on lihtne valmistada ning võimalik kasutada kõikjal, kui emal ei ole võimalik last rinnaga toita.

Lisaks on võimalik valida allergilistele imikutele mõeldud spetsiaalseid piimasegusid. Lastele, kes hakkavad tarbima lisatoite, pakume erinevaid köögi- ja puuviljamaitselisi püreesid. Ka püreede sisaldus on äärmiselt hoolikalt paika pandud ning seda, kui palju üks või teine toit kaloreid, rasvu ja valke sisaldavad, on kenasti välja toodud toote märgisel. Pärast rinnaga toitmist on soovitatav alustada kartulite, kabatšokkide ja teiste köögiviljade tarbimist. Puuviljadest valmistatud püreed on magusad ning lapsed armastavad neid rohkem, mistõttu tasub puuviljapüreedega toitmisega veidi oodata, kuni laps ka köögiviljade maitsega ära harjub.

Lisaks püreedele võiks anda lastele toitu, mida neil on võimalik sõrmede vahel süüa. Söömine peaks olema eelkõige aktiivne, mitte passiivne. Sõrme vahelt söömiseks sobivad küpsised ja muud suupisted.

Vali oma beebile sobilik toit välja ja telli see endale kiirelt ja mugavalt e-poest, kus ostmine kiire ja hinnad soodsad!