Närimislelud

(109)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Närimislelu või närimisrõngas beebile

Laste esimesed hambad ja hammaste lõikumine on kindlasti hea märk lapse kasvamisest, millega tuleb kaasa turses igemed ja ka valud. Kui beebil tekivad esimesed hambad, hakkavad nad tahtma uute hammastega närida ükskõik mida, et valu või turses tunnet vähendada. Siiski ei ole kõige närimine kõige mõistlikum idee, mistõttu oleks mõistlik soetada närimislelu või rõngas. Iga ema soovib oma lapsele parimat, mistõttu tuleks lapsele valida ka parim närimisrõngas. Selleks on Sulle valiku langetamisel abiks alljärgnev kokkuvõte.

Kuidas valida närimislelu beebile?

  1. Materjal. Selle valimisel pead ise märkama, milliseid asju Su beebi eelistab närida. Kui ta kipub närima tekke või muid pehmeid esemeid, sobivad talle pigem silikoonist või tekstiilist lelud. Kui on eelistuseks aga kõvemad esemed, sobivad talle ilmselt puidust osadega närimisrõngad.
  2. Tekstuur. Näiteks täppidega kumm vähendab igemete sügelust ning masseerib neid. Huvitav tekstuur äratab ka lapses huvi. 
  3. Kergelt haaratav ja sobiv suurus. Beebide väikeste sõrmede tutta on raske haarata suuri ja lamedaid esemeid, mistõttu võiksid pigem valida tooted, mis on väiksemad ja täpiline või muu sarnane tekstuur teeb selle ka lihtsamaks.
  4. Pehmus ning külmus. Kõvad lelud võivad teha beebi suule haiget ning külm aitab igemete ja hammaste arengule kaasa. Seetõttu on mõistlik hoida lelusi aeg-ajalt külmkapis.
  5. Disain. Mida lõbusam disain, seda rohkem äratab see huvi lapses ja seda rohkem soovib lelu ka kasutada.

Kindlasti tutvu toodete tootekirjeldustega, kuna osad tooted sobivad vaid teatud vanustele lastele. Valikust leiad erinevaid tootemarke, kelleks on näiteks BabyOno, Hevea, Canpol, Marcus & Marcus, NUK ja teised.

Miks osta närimislelu või närimisrõngas Kaup24 e-poest?

Kaup24 on Eesti populaarseim e-pood, sest meilt leiad:

  • Suure valiku ja madalad hinnad.
  • Tihedad sooduspakkumised.
  • Omal valikul toote transport või kättesaamine (kuller, pakiautomaat või esindusse ise järgi tulemine tausta).
  • Maksmine toimub osaliselt kuude kaupa või kogusummas korraga
  • 2 nädalane ostugarantii ehk õigus vahetada mittesobiv toode ümber või hoopis see tagastada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!