Laste sööginõud

(190)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laste sööginõud

Kui laps on umbes kuue kuune, võid avastada, et laps jälgib, kuidas teised söövad. Kui laps on valmis iseseisvaks söömiseks, tuleks soetada talle ka sobilikud nõud. Selleks on erinevad topsid, kausid, taldrikud, lusikad ja kahvlid, mis muudavad söömise lapse jaoks põnevaks ning mugavaks.

Kuidas valida laste toidunõud?

Igal lapsel on vaja kergesti puhastatavaid kausse, vastpidavaid taldrikuid, lapsesõbralikke lusikaid ja kahvleid ning kaasaskantavaid toidukarpe või nõusi. Seetõttu alustuseks võid otsustada, milliseid tooteid nendest Sul vaja läheb või soetada hoopiski laste nõudekomplekt.

Kaussidel ja taldrikutel tulevad kasuks kummist või vaakumist alused, mis aitavad hoida kaussi kohal ka siis, kui laps peaks sellele kogemata vastu minema. Kuna õppival lapsel võib söömine võtta aega, siis oleks mõistlik soetada termosega kauss, mis hoiab toitu kaua soojana. 

Lusikad ja kahvlid võiksid olla pehmest materjalist ehk näiteks silikoonist. Osadel lusikatel on ka erinevad lisafunktsioonid. Näiteks osad tajuvad kui toit on üle 40 kraadi, mis tähendab, et toit on lapse jaoks liiga kuum.

Kruuside ja tasside puhul on samuti oluline kummist või vaakumist alus, vastasel juhul on seda kergem ümber pillata. Lisaks võiks nendel olla kaks käepide, mis hõlbustab tassi hoidmist ning eraldi imemiseks mõeldud ava, mille kaudu on kergem juua ning nii ei voola jook kogemata suust mööda.

Valikus on erinevaid lõbusaid ja värvilisi disaine, mis muudavad söömise lapse jaoks huvitavaks. Tooteid pakuvad tuntud ja usaldusväärsed kaubamärgid nagu Marcus & Marcus, Nuby, KidsMe, Canpol, Boon BabyOno ja paljud teised.

Vali beebi sööginõud Kaup24 e-poest!

Kaup24 garanteerib Sulle parima hinna! Osad toodete pildid omavad lillat silti, mis tähendab, et kui leiad mõnest teisest veebipoest sama toote odavama hinnaga, maksame hinnavahe Sulle tagasi! Roheline märgistus aga tähendab tasuta tarnet teatud ostusumma piires. Lisaks saad Sina valida, kuidas kaup Sinuni jõuab ning kuidas selle eest maksta.

Ostu sooritamisel kehtib Sulle 2 nädalane ostugarantii, mis annab Sulle õiguse mittesobiv toode ümber vahetada sobiva toote vastu või toode tagastada ning raha tagasi küsida.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!