Lamamistoolid

(122)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Lamamistool beebile 

Lapsevanemana soovime, et laps tunneks esimestest elu hetkedest ennast hästi ning tal oleks võimalik mugavalt istuda ja lõõgastuda. Saadaval on spetsiaalsed lamamis- ja kiiktoolid, mis aitavad väikestel pereliikmetel end mugavalt tunda. Kiiktoole on mitmesuguseid erinevaid mudeleid, mistõttu võib olla raske valida oma lapsele kõige sobivamat. Siiski, arvestades teiste ostjate tagasisidet ja arvamusi, aitavad need õige otsuse teha. 

Kuidas valida sobiv beebi lamamistool?

Klassikaline lamamistool beebidele disainitud spetsiaalsed toolid, mis tagavad istumisel lapse õige toe ja kehaasendi. Osad toolid on ka reguleeritava seljatoega, mis toetab lapse selga veelgi.

Kiikuv tool hakkab lapse ärkamise või liikumise puhul kergelt ja rahustavalt kiikuma. See rahustab last või innustab teda uuesti magama jääda. 

Vibreeriv tool kiirgab meeldivat vibratsiooni, mis võimaldab lapsel veelgi paremini lõõgastuda ja kiiremini magama jääda, samuti saad sellega kergelt lapse ühest kohast teise transportida. Mõndadel lamamistoolidel on olemas ka mänguasja karusellid, mida liigutab vibratsioon, ja muusika funktsioon, mis aitab lapse rahustamisele ja unumisele kaasa veelgi.

Selleks, et teha õige valik oma lapse jaoks, soovitame tutvuda tootekirjeldustes olevate detailidega. Kui sellest jääb väheks, on Sul võimalus võtta ühendust meie klienditeenindusega, kes on Sulle abiks suurima hea meelega.

Miks osta beebi jaoks tooteid Kaup24 veebipoest?

Kas oled otsustanud, et vajad oma lapsele lamamis- ja kiiktooli ning otsid seda väga hea hinna eest? Soovitame tutvuda kaup24.ee e-poe valikuga. Siin ei õnnestu Sul säästa mitte ainult raha, vaid ka oma väärtuslikku aega, mida on pärast lapse sündi niigi vähe, kuna kõik vajaliku saad osta isegi kodust lahkumata. Internetist tellimine on alternatiiv kõigile, kes soovivad oma aega planeerida ning kiiresti ja lihtsalt oma lapse mugava tooli eest hoolitseda. Vali endale sobivad tooted välja ning toimetame need esimesel võimalusel Sulle koju kätte! Sina saad samal ajal tegeleda endale meelepäraste tegevustega.

Meie e-poe tootevalikusse kuuluvad lamamis- ja kiiktoolid sellistelt kaubamärkidelt, nagu Fisher Price, Hauck, Babybjorn, Chicco, Bright Starts jpt, seega sobiva võimaluse leiad väga kiiresti ja lihtsalt. Sooduskampaaniad annavad võimaluse säästa veelgi rohkem raha, nii et kui märkad eripakkumist, siis kindlasti tutvu valikuga!