Mähkimislinad

(135)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Mähkimisalus, mähkimislaud ja muud sarnased tarvikud

Iga laps vajab oma esimestel elukuudel mähkmeid ning mähkmete vahetamiseks on vaja erinevaid tarvikuid nagu alused, linad, tekid jne. Kuna toodete valik on suur, tundub sageli valimine keerukas. Sellepärast oleme teinud väikese kokkuvõtte, mis annab ülevaate pakutavatest toodetest ning kuidas neid valida,

Miks valida mähkimise jaoks erinevaid tooteid?

Mähkimisalus peaks olema libisemiskindel, et saaks paigutada mähkimisalus kummutile, voodisse kui ka teistele pindadele. Selle vooder võiks olla veekindel ning täidis pehme, et lapsel oleks alusel olles pehme ja mugav. Alus säästab majapidamises ruumi võrreldes lauaga. Juhul, kui siiski soovid aluse asemel eraldi mähkimisalust, on Sul võimalus soetada mähkimislaud. See annab Sulle võimaluse paigaldada laud põrandale kuhu iganes Sa soovid. 

Mugavusele aitavad kaasa veelgi kaasa mähkimislina või mähkimistekk, mis sobib ka niisama kasutamiseks. Mähkimise ajal tuleks need paigutada alusele või lapse ümber. Oma pehmuse ja mugavuse tõttu on nendega näiteks kerge lapsel magama jääda. 

Toodetel on erinevad lõbusad disainid, mis pakuvad ka lapsele rõõmu. Tootevalikut pakuvad kvaliteetsed ja usaldusväärsed brändid nagu BabyOno, BRITTON, CebaBaby, Cool Club, Klups, Korleja, Lulando, Summer Infant, Babycalin, Ergobaby, Fisher Price, Lorita, Nuna, Smiki, Vulli ja paljud teised.

Õige valiku langetamise jaoks soovitame lugeda läbi hoolikalt tootekirjeldused. Kui see informatsioon ei vasta Sinu tekkinud küsimustele, võid julgelt esitada selle meie klienditeenindusele tootekirjeldusse või võtta nendega ühendust telefoni või meili teel.

Miks on Kaup24 Eesti populaarseim e-pood?

Kaup24 pakub suurt ja madala hinnaga valikut, mille seast leiad meelepärase ja sobiva toote vaid paari hiireklikiga. Meie paindlikud ostu- ja maksetingimused tagavad, et Sina saaksid valida kuidas kaup Sinuni jõuab (läbi kulleri, pakiautomaadi või ise esindusse järgi tulles) ning kuidas selle eest soovid tasuda (kas osaliselt kuude kaupa või kauba kättesaamisel täissumma väärtuses). 

Meie tagame parima hinna! Kui peaksid leidma sama hinnaga toote mõnest teisest veebipoest, siis lillade siltidega märgitud toodete puhul oleme nõus hinnavahe tagasi maksma. Nii on hea hind garanteeritud.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!