Padjad

(188)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Padjad 

Padi on asendamatu ese kvaliteetseks uneks. Paljud on täheldanud, et saavad end hästi välja puhata ainult padjal, mis on kvaliteetne ja mugav. Kui ööbime kodust eemal, siis on meie uni tihti häiritud meile harjumatu padja tõttu. Ainult õigesti valitud padjal saab uinudes täielikult lõdvestuda, see ei lase kaelal ja õlgadel kangeks muutuda ning hommikul ärkame reipa ja energilisena.

Kuidas valida sobiv padi?

Tänapäeval kasutatakse patjades erinevaid täitematerjalile: sulgi, polüestrit, teisi tehiskiude, tatart jm. Padjapüürid võivad olla valmistatud puuvillast, villast, siidist, bambusest jm. Väga palju soovitakse erilisest viskoelastsest materjalist ja lateksist patju, mis suurepäraselt ümbritsevad ja toetavad pead, kaela ning õlavöödet. Ajal, mil inimene selle padja peal ei maga, taastab see oma esialgse kuju ega deformeeru. Kui aga eelistad pigem lihtsalt pehmet peaalust, siis on valikus ka pehme traditsiooniline sulepadi.

Padi võib olla pehme või kõva, elastne, vetruv, kõrge või madal ning sellepärast tasub enne soetamist hästi järele mõelda, milline padi sobib teile kõige paremini ja tagab mugava une. Padja valimisel tasub allergia all kannatavatel inimestel olla ettevaatlik, sest neile ei sobi mõned looduslikke kiude sisaldavad padjad, näiteks hanesuletäidis. Näiteks spetsiaalne ortopeediline padi või anatoomiline padi on spetsiaalselt disainitud nii, et padjal magamine toetaks teie keha. Õigesti valitud padi aitab vabaneda erinevatest probleemidest, sealhulgas kaelavalust. Samuti aitab padi norskamise korral. Me soovitame valida padja, millelt saab püüri pesemiseks eemaldada, nii on lihtsam puhtust hoida. 

Patju on võimalik valida erinevates disainides ja värvilahendustest just vastavalt oma maitsele ja magamistoa interjöörile. Näiteks nii leiad valikust padja igale pereliikmele - laste padi lastele ja endale muu. Veebikaupluses kaup24.ee saab valida väga erinevate mõõtmetega patju ja padjakesi, mille seast on võimatu mitte leida meelepärast. Selleks pakuvad valikut erinevad usaldusväärsed ja kvaliteetsed brändid nagu näiteks Merkys, 4Living, Comfort, Decoking, Hilding, Dormeo, Lonas, Riposo, Sleepwell, Wendre ja paljud teised.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 pakub suures valikus erinevad tarbeid Sinu koju ülimalt soodsa hinnaga. Nimelt toimuvad meie veebipoes sageli erinevad sooduskampaaniad ja pakkumised, mis aitavad säästa veelgi rohkem aega ja raha. Lisaks pakume võimalust saada kaup koju kätte kulleri vahendusel, kuid soovi korral ka pakiauotmaadi või tasuta esinduse vahendusel.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!