Ukselingid, käepidemed

(300)

Ukse käepidemed ja -lukud on mõeldud maksimaalse turvalisuse tagamiseks. Sõltuvalt vajadusest kohandatakse käepidemed nii väli- kui ka siseustele ning kvaliteetne lukk aitab kaitsta Sinu garaaži või muud vara. Nende toodete rikkalik valik arvestab erinevate stiilide ja kvaliteediga - meie sortimentist leiad ukselukud ja käepidemed, mis vastavad kõikidele Sinu ootustele. Tule ja vaata ise!

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Ukselink ja ukselukud

Kas kujutaksid ette ust, millel pole ukselinki? Või ust, millel poleks ühtegi lukku ning igaüks võib näiteks välisuksest sisse tulla? Turvalisuse ja mugavuse huvides on oluline soetada mõlemad, olgu see siis uue ukse jaoks, vana ukse jaoks kui vana link või lukk on katki läinud või lihtsalt visuaalse poole uuendamiseks.

Millised ukselukud või ukselink valida?

Ukselukud võivad olla kodustes tingimustes nii tabalukud kui ka WC lukud. Tabalukud on avatavad vaid spetsiaalse võtme või koodi sisestamise abiga. Siinkohal tuleb arvestada, et võti tuleb alati hoida kindlas kohas ning kood võiks olla piisavalt keeruline, et igaüks selle välja ei mõistataks, kuid samas võiks see Sulle või teistele majas elajatele meelde jääda. Kõik lukud on üldiselt taskukohase hinnaga, kuid mõned turvalisemad lukud on kallimad - näiteks 5 astmeline turvalukk võimaldab tagada maksimaalse turvalisuse. WC lukkude peamine eesmärk on anda teistele märku, et WC on antud hetkel juba kasutusel. Selle jaoks ei ole vaja soetada mitmeastmelist turvalisust, kuid siinkohal on võib-olla olulisem selle välimus - vannitoa interjööriga ühildav moderne lukk näeb alati hea ja kvaliteetne välja.

Ukselingi valimisel lähtu samuti pigem selle disainis ja värvilahenduses. Kaup24 pakub suures valikus erinevate välimustega linke - nii antiikse ja modernse välimusega erinevates materjalides linke, mis annavad uksele, kuid samas ka kogu toale hubase hõngu. Osadel linkidel on juba ukselukk ka olemas, mistõttu ei pea selle otsimise peale eraldi aega kulutama. 

Enne toote ostu tutvu kindlasti tootekirjelduses oleva infoga, et veenduda selle sobivuses ka reaalsuses. Võimalusel tutvu teiste klientide poolt antud hinnangute ja arvamustega. Tootekirjeldusse on võimalik esitada ka tekkinud küsimusi, kuid kui soovid kiiremat vastust, oleks mõistlik võtta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või meili teel.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 veebipoest leiad ukselingid, lukud ja muud tarvikud uste jaoks ülisoodsa hinnaga. Meie veebikaubamajast leiad kõik vajalikud tooted vaid oma valdkonna ekspertidest tootjatelt, kes on võitnud klientide poolehoiu ja heakskiidu. Lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii - kui ostetud saab toode, mis reaalsuses ei vasta Sinu soovidele või eesmärkidele, on Sul võimalus see 2 nädala jooksul tagastada ja raha tagasi küsida või ümber vahetada mõne sobivama variandi vastu.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!