Redelid

(135)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Treppredelid, tellingud ja muud redelid

Mõned kodused ehitustööd on meil võimalik täiesti vabalt ka iseseisvalt teostada. Selleks läheb tarvis vaid piisaval hulgal vaba aega, oskusi ning vajalikke tööriistu ja abivahendeid. Kui tööd on vaja teostada veidi kõrgematel tasapindadel, siis läheb meil kahtlemata vaja üht kvaliteetset redelit, mis võimaldab meil mugavalt ja turvaliselt vajalikesse paikadesse ligi pääseda. Valikus on palju mudeleid erinevate parameetritega. Seetõttu soovitame endale kvaliteetne redel välja valida ning ehitustöödega kiiremas korras pihta hakata.

Kuidas valida sobilik redel?

Kvaliteetne ning töökindel redel on just see, mida vaja kõrgemal tasapinnal ehitus- või remonditööde teostamiseks. Kindlasti ei tasuks kasutada ronimiseks ei toole ega taburette, vaid ohutut ning just ronimiseks ette nähtud redelit. Väga populaarne on muuhulgas nelja-astmeline treppredel, kuid loomulikult on redelite valik tunduvalt mitmekülgsem. Kõik oleneb sellest, milliseid töid ja kui kõrgel tuleb teostada. Eriti turvalised on laia tasapinnaga mudelid, mis võimaldavad mugavalt tasakaalu hoida ning vajadusel ka veidi sellel liikuda. Eriti mugav on kokkupandav alumiiniumredel, mida on kerge hoiustada. 

Redelit valides tuleks silmas pidada kõrgust, maksimaalset kanderaskust ja teisi tehnilisi parameetreid. Kui Sinu eesmärk on ulatada kõrgele, on mõistlik võib-olla kasutada tellinguid. Majapidamisse sobib hästi näiteks madal treppredel 3 astmega, millega on võimalik näiteks ulatada kõrgemate kappide ligi ilma, et peaksid end ohtu panema ebastabiilsete toolide näol. Muidugi on võimalik valida ka 1 kuni 9 astme vahel, kust on võimalik leida just endale sobiv. Kindlasti pea kinni maksimaalsest kanderaskusest, et vältida enda, teiste või redeli vigastamist.

Valikus on palju mudeleid erinevate parameetritega. Seetõttu soovitame endale kvaliteetne redel välja valida ning ehitustöödega kiiremas korras pihta hakata.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kui oled parasjagu nelja-astmelise või mõnda teist tüüpi redeli otsinguil, siis soovitame soojalt tutvuda kaup24.ee laia tootevalikuga. Meie e-poes on saadaval laias valikus kvaliteetseid redeleid, mistõttu võid kindel olla, et saad vastupidava ja töökindla mudeli, mis teenib Sind veel pikki aastaid. Kindlasti tasub Eurostyl või mõne teise tootja redel soetada endale just e-poest, kus tellimine kiire ja lihtne ning juba üsna pea transporditakse tellitud kaup Sulle mugavalt otse koduukse taha.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!