Tapeedid, fototapeedid

Tapeedid, fototapeedid

Tapeet on üks kõige tavalisemaid viimistlusmaterjale. Tapeedi valimisel peate teadma peamisi tüüpe ja erinevusi nende vahel. On mitut tüüpi tapeete: paber, vinüül, tekstiil, vedel ja fliis. Pabertapeet on tavaliselt valmistatud ühekihilisest või kahekihilisest paberist. See on odavam kui teised tapeedid ja seega üks populaarsem ja soodsam võimalus. Kuid hoolimata nendest eelistest nõuab pabertapeedi liimimine erilist hoolt ja tapeeditavad seinad peavad olema väga tasased.

Vinüültapeet on väga vastupidav mehaanilistele mõjudele, puhastamisele ja ultraviolettkiirgusele. Kuigi seda tapeeti saab pesta, tuleb see liimida kuivadele, veekindlatele seintele.
Praegu on kõige populaarsem fliistapeet. See on püsivam kui pabertapeet, seda on kergem liimida. Lisaks on see õhu-, auru- ja veekindel. Tekstiiltapeet näib stiilne ja luksuslik, kuid seda on raske liimida. Sellise tapeedi liimimisel on tähtis seinte pinna nõuetekohane ettevalmistus (seinad peaksid olema siledad, kuivad ja puhtad) ja kasutada kindaid, et vältida tapeedi määrimist. Võite valida ka vedela tapeedi, mis sobib kõigile, isegi mitte ideaalselt siledatele seintele. Vedelat tapeeti on suhteliselt lihtne ja kiire kasutada kuid see on tavaliselt kallim kui teised. E-poes Kaup24.ee leiate erinevat tüüpi ja kollektsioonidest erinevates toonides tapeete, mida meie kliendid on juba hinnanud. Pakume laia valikut tapeete, mille hulgas on kindlasti sobiv toode teie kodu jaoks.

Vaadatud tooted

Konsulteerime tööpäeviti kell 9-18

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt