Suitsuandurid

(47)
Toodete kuvamine

Suitsuandurid

Meil kõigil peab olema teadmine, et võime ennast kodus hästi ja turvaliselt tunda. Sellise turvatunde tagamiseks peab meil kodus olema suitsuandur, mis hoiatab meid suitsu ning võimaliku tulekahju eest, võimaldades meil rahulikult magada, sest teame, et hädaolukorras on meil abivahend, mis meid ka kõige raskemast unest äratab.

Suitsuanduri tööpõhimõte on äärmiselt lihtne – andur on varustatud spetsiaalse sensoriga, mis reageerib suitsule ning informeerib meid valju signaaliga. On väga mugav, et suitsuandurite kvaliteet vastab nende hinnale – kindlasti tasub endale valida kvaliteetne suitsuandur, mida võime usaldada ning mis teenib meid veel pikki aastaid.

Me kõik soovime, et meie kodu oleks meie kindlus, mistõttu oleme nõus kodu ka vastavate vahenditega kaitsma. Üheks selliseks on turvakaamerate ja turvasensorite kõrval kahtlemata ka suitsuandur. Suitsuandurid on kohustuslikud nii meie elu- kui ka tööruumides.

Hea valiku suitsuandureid leiad Kaup24.ee e-poest. Pakume muuhulgas Orno ja SD119-2 suitsuandureid. Meie tootevalikusse kuuluvad nii stiilsed kui erinevates värvitoonides seadmed, mis sobivad oma välimuse poolest igasse ruumi. Kindlasti tasub suitsuandur endale soetada e-poest, kus ostlemine kiire ja mugav ning võimalik suisa mõne nupule vajutusega. Soovi korral on võimalik seade endale koduukse taha tellida.

Turvalisus peaks olema iga inimese jaoks prioriteet number üks, mistõttu tuleks igal inimesel, kelle kodust suitsuandur hetkel veel puudub, endale sobiliku kiiremas korras välja valima.