Kõik kategooriad

Sanitaartehnika, remont, küte

Kodu remont ja viimistlus vajab õigeid vahendeid ja materjale, kuid kindlasti ka õigeid tööriistu ja oskusi. Meie valikust leiad vajalikud sisustuselemendid igasse tuppa. Näiteks vannituppa sobib hästi dušikabiin, kraanikauss, segisti või muu uus ja kaasaegne sanitaartehnika. Remonditööde alla käib ka seinte ja põranda uuendamine - selleks leiad valikust tapeedid, keraamilised plaadid või näiteks ka puitparkett, tammeparkett, puitpõrand ja palju muudki. Valimisel pööra kindlasti tähelepanu disainile ja toodete funktsioonidele. Veelgi olulisemal kohal on leida tööriistad või tööriistakomplektid, mis teeksid raskete ülesannete täitmise mugavamaks. Pea meeles, et erinevate elementide paigaldamisel võib vaja minna spetsialisti abi.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Sanitaartehnika, ventilatsioon ja remonditarvikud internetist

Otsustades kodukeskkonnda uuendada, ootavad ühel hetkel ees rasked ülesanded, mis hõlmavad torustikku, ventilatsiooni ja muid remonditöid. Selleks vajad spetsiaalseid seadmeid ja tarvikuid- nende valik on eriti lai, mille hulgast leiad kindlasti kõige sobivamad.

Santehnika

Vannitoa remontimisel on kindlasti vaja spetsiaalset varustust, alates mugavas suuruses dušikabiinist kuni peenemate sisustusdetailideni välja. Saadaval on ka veefiltrid, puhastusvahendid, mille abil saab nautida pehmet ja puhast vett ilma täiendavate lisanditeta. Sanitaartehnilised tooted on vajalikud ka köögis- valamud ja muud köögiseadmed tagavad, et toiduvalmistamise protsess sujuks mugavalt ja tõhusalt. Soovime kvaliteetseid tarvikuid, mis ketaksid aastaid, kuid samal ajal on meie rahalised võimalused piiratud- hea lahendus on sanitaartehnika allahindlused, mis aitavad säästa raha kaotamata kvaliteeti.  

Remonditarvikud

Remonditöödeks vajad eelkõige tööriistu, tööriided, värve, liime, praimereid ja muid samalaadseid tooteid, sõltuvalt tehtava töö iseloomust. Suuremaks remondiks on saadaval kütteseadmed, valgustus-ja elektrikaubad ning mugava keskkonna loomiseks kodus on saadaval saunad ja vannid, et saaksid igal ajal lõõgastada mitte ainult keha, vaid ka vaimu. Aias ja hoovis on kasulikud veepumbad- neid on palju erinevaid, mille hulgast leiad sobiva, kui puudub keskne veevarustussüsteem või kui on vaja hoolitseda muru ja taimede niisutamise eest.

Sisemised ja välimised tööd

Lõpuks, kõige meeldivam osa on otsustada, kuidas Sinu kodu võiks välja näha seest ja väljast. Põrandakattest sõltub mitte ainult kõndimise kvaliteet, vaid ka ruumi välimus, kuna see peaks olema seintega kooskõlas. Mitte vähemtähtis on ohutus- selle tagamiseks tasub valida kvaliteetsed tooted, et võiksid end alati rahulikult tunda. Neile, kes elavad eramajades, on kasulikud aiad, väravaautomaatika, postkast, majanumber ja vihmavee äravoolusüsteem, erinevad uksed, katuseaknad ja nende tarvikud- mõnikord on isegi raske uskuda, kui palju on võimalik oma kodu turvalisemaks muuta õigete toodetega.

Kas otsid kliimaseadmeid, treppe või hoopis välitingimuses kasutatavaid torusid, mida müüakse soodsamalt? Oled õiges kohas- kaup24.ee e-poest leiad ventilatsiooniseadmed, remonditarvikud ja torustikud parima hinnaga. Kõigile, kes on huvitatud kvaliteetsetest, kuid odavatest sanitaartenilistest tarvikutest, pakuvad allahindlused võimalust veelgi rohkem säästa. Samuti on saadaval vigastatud pakenditega tooted ning võimalusi leidub veelgi rohkem- tule tutvu valikuga!