Muu köögitehnika

(99)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Muu köögitehnika

Kas Sulle tundub, et söögi valmistamine võib olla vahepeal üsnagi ajakulukas tegevus? Selleks on leiutatud erinevad masinad nii pearoogade kui ka magustoitude valmistamiseks, mis muudavad selle töö Sinu jaoks kordades lihtsamaks, mugavamaks ja võib-olla isegi turvalisemaks. Nii saad valmistada oma lemmikuid toite ilma suurema vaevata nii endale kui ka oma perele.

Kuidas muuta kokkamine kergeks ja mugavaks?

Fondüü on hõrgutav roog, mis muudab peolaua kordades rikkalikumaks. Kõige enam tuntud on juustufondüü, mille valmistamise teeb eriti lihtsaks fondüüpott. See ei tähenda, et Sa ei võiks seda kasutada ka teiste sarnase roogade puhul. 

Soolasteks toidukordadeks või hommikuks tuleb appi munakeetja. See taimeriga toode võimaldab valmistada poolvalmis kui ka täielikult küpseid munasi igaks vajalikuks hetkeks..

Kuigi ise jäätise valmistamine on alati tundunud kui väljakutset omav tegevus, siis jäätisemasin on selle müüdi purustanud! Selle masinaga on võimalik kergelt valmis teha maitsev magustoit nii kuumadeks suvepäevadeks kui ka teistel aegadel, kui peaks tekkima selle järgi isu.

Jogurtimasin võimaldab teha valmis liitrise jogurti 10-12 tunniga, ilma elektrit liialt kulutamata. Nii saad juba järgmine hommik seda nautida müsliga kui ka joogina, mis on valmistatud just Sinu maitse järgi valitud koostisosadest.

Laste lemmikuks on suhkruvatt, seega tee oma lastele üllatus ja valmista ise magus hõrgutis! Eriti sobib see sünnipäevadele, firma suvepäevadele ja muudele pidudele. Suhkruvatimasin teeb töö Sinu jaoks lihtsalt ning ka põnevaks!

Muude masinatega saad tutvuda silma jäänud tootekirjeldusest.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suurt valikut koos suurepäraste sooduspakkumistega, mistõttu leiad valikust kindlasti endale meelepärase toote. Meie e-poes on kerge, mugav ja turvaline šopata, kuna kõik vajalik on vaid mõne hiirekliki kaugusel ning Sina valid, kuidas soovid kauba kätte saada. Kauba eest tasud toote reaalselt kätte saamisel ning 2 nädalane ostugarantii annab Sulle õiguse toote tagastada või ümber vahetada mõne muu toote vastu juhul, kui see ei peaks sobima.

Säästa aega ning muuda kokkamine lõbusaks, kergeks, kiireks ja mugavaks!

Muu köögitehnika - millised on kõige populaarsemad?

Muu köögitehnika - milliseid soovitatakse?

Muu köögitehnika - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?