Maniküür, pediküür

(81)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Küüntehooldus 

Kas oled mõelnud, kuidas saavutada täiuslik maniküür või pediküür ja/või kuidas küünetehnikud suudavad luua nii vastupidavat ja kauapüsivat tulemust?

Selleks on olemas maniküürikomplekt ja pediküürikomplekt kui ka eraldi selleks mõeldud tooted, mis sisaldavad kõige olulisemaid tarvikuid, et saavutada täiuslik tulemus. 

Kuidas valida maniküüri komplekt või sobivad tooted?

Alustuseks mõtle, kas soovid pigem keskenduda pigem käte või jalgade maniküürile. Kuigi tundub, et nendele võib ju osta ainult maniküüriks mõeldud tooteid, kuid reaalsuses on küüned erinevad ning on võimalik, et vajavad erikohtlemist. Siiski on enamus tooted siiski samad.

Parafiinivann võimaldab käte või jalgade sügavniisutava hoolduse ehk parafiinihooldus. See on oluline, et hoida nahka tervena ning ilus nahk aitab esile tuua ka kena maniküüri.

Maniküüri komplekt ja pediküürikomplekt on komplektid, mis sisaldavad kõike olulist ideaalse maniküüri saavutamiseks. Olgu selleks käärid, viil, poleerija, küünetangid, küünenaha lükkaja ja palju muudki. Komplektid on erinevad, seega pead ise otsustama, mis tooted on Sinu jaoks olulisemad ja mis mitte.

Pediküüri juures on ka oluline hoida hoolitsetud jalgadel olev nahk. Kannal oleva naha hooldamiseks on ideaalne valik kannariiv. Eriti uuenduslik valik on elektriline kannariiv, mis teeb töö Sinu jaoks kordades mugavamaks ja kiiremaks. Valikus on palju tuntud brändide toodangut, näiteks Esperanza ja Scholl kannariiv.

Kauapüsivaks tulemuseks kasutatakse küüntel geellakki, mis tagab pikaajalise tulemuse ning küüsi tuleb uuesti värvida juhul, kui värv on juba välja kasvanud. Värvi kinnitamiseks on oluline kasutada selleks vastavaid lampe. UV lamp küüntele on hinnaklassilt odavam, kuid usaldusväärne. Võrreldes sellega teeb aga kiirema töö LED lamp küüntele.

Selleks, et leida endale kõige sobivam variant, tutvu kindlasti toodete kirjeldustega.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Kaup24.ee pakub suurt valikut suurepäraste sooduspakkumistega. Meilt leiad omale kvaliteetse toote madala hinnaga koos meeldivate ostutingimustega. Nimelt on meie lehel šoppamine mugav, kiire ja turvaline, sest:

  • leiad sobiva toote vaid paari hiireklikiga;
  • Sina valid, kuidas kaup Sinuni jõuab;
  • maksad vaid reaalselt kauba kättesaamisel;
  • 2 nädalane garantii annab Sulle õiguse kaup ümber vahetada või tagastada.

Kui Sul on küsimusi, pöördu meie klienditeeninduse poole numbril 615 0026.

Muuda oma küüned ilusaks juba täna!