GROHE on maailm juhtiv sanitaartehnika tootja ning tuntud tööstuse bränd.

Lai valik võimaldab igal kasutajal valida oma keskkonnale ja eelarvele vastava lahenduse - klassikalistest vormidest kuni moodsate kõrgtehnoloogiliste kujundusteni. GROHE tunneb uhkust “Made in Germany” märgise üle, mis tagab kvaliteedi, innovaatiliste lahenduste, auhinnatud disaini ja vastutustundliku lähenemise veetarbimisele.

Vannituba

Köök

Innovatsioonid

GROHE Red - jahedate jõulu öhtute jaoks

GROHE Red on esteetiline ja usaldusväärne veesüsteem, mis annab keevat vett otse kraanist ohutult ja koheselt. Elegantse GROHE Red kraani all on energiasäästlik titaankatel, mis on alati valmis keeva veega varustamiseks. Kuumutatakse ainult vajalik kogus vett, mis säästab vett ja energiat. Veelgi parem on see, et temperatuuril 100 ºC ei vaja te köögis enam veekeetjat.

Rohkem

GROHE SmartControl - nutikas innovatsioon

GROHE SmartControl on uuenduslik dušši juhtimissüsteem. Võimaldab hõlpsalt reguleerida vee voolu ja temperatuuri, valida soovitud dušivoolu ning lülituda vihmapihusti ja käsiduši vahel. Voolu suurendamiseks - alates Eco kuni tugeva täisvoolu vooluni - keerake lihtsalt GROHE ProGrip nuppu ja pöörake voolu vähendamiseks. Vee seiskamiseks vajutage nuppu. Lisaks, salvestab SmartControl teie seaded järgmiseks korraks.

Rohkem

GROHE-st

GROHE on juhtiv ülemaailmne sanitaartehnikatootja, millel on lai valik segiste, dušisüsteeme, keraamikat, valamuid ja kraanikausse, samuti vannitoa ja köögi lisaseadmeid. Alates 2014. aastast on GROHE kuulunud korporatsiooni Lixil Group ja annab tööd 6000 töötajale, kellest 2400 töötab Saksamaal. GROHE kaubamärgi väärtused on tehnoloogia, kvaliteet, disain ja jätkusuutlikkus. Alates loomisest on GROHE arendanud uuenduslikke ja uusi tootekategooriaid. Näiteks on GROHE Red ja Blue veesüsteemid või GROHE Sense veekaitsesüsteemid nutika kodu tehnoloogia turul uuenduslik komponent. GROHE on uhke oma Made in Germany märgise üle, mis tagab kvaliteedi.

GROHE edu kinnitab ka asjaolu, et viimase kümnendi jooksul on ettevõte saanud rohkem kui 300 disainiauhinda, olles ainus ja esimene ettevõte selles valdkonnas, kes on kaasatud ajakirja TOP 50 Fortune ettevõtete hulka, mis muudab maailma.

Rohkem

GROHE sanitaartehnika

GROHE on ülemaailmselt kui ka Eestis populaarne sanitaartehnika tootja. Koostöös inseneride ja disaineritega on brändi tooted saavutanud maksimaalse kvaliteedi koos suurepärase modernse disaini valikuga, mis sobivad mistahes vannitoa interjööri koos ökonoomsete ja mugavate lisafunktsioonidega.

Millne santehnika on GROHE valikus?

GROHE segistid võimaldavad kasutada vannitoas nii dušši kui ka vanni mugavalt. GROHE dušisegistid ja GROHE vannisegistid on nii termostaadiga kui ka ilma. Osadel mudelitel on juurde ehitatud Eco Button või Metal Grip tehnoloogia, mis muudab duši lüliti või käepidemed kergemini kasutatavaks. Turbo Stat tähendab termostaadi lühikest reageerimisaega, mis muudab temperatuuri ja veerõhku vastavalt keskkonnale. Lisaks Safe Stop arendus on termostaadiga dušisegisti puhul piisavalt nutikas, et ei lase veel liiga kuumaks ehk üle 43 kraadi minna.

Kööki sobib ideaalselt GROHE kraan ehk köögisegisti, millega on võimalik kerge veevoolu reguleerimine. Seda on kiire paigaldada oma paindlike ühenduste tõttu ning lisaks on olemas Silk Move tehnoloogia, mis mõjub veevoolule säästvalt ja kergelt. Selleks, et kraan toimiks korrapäraselt, võid muretseda sama brändi kraani alumise osa ja muud vajalikud tarvikud.

Kõik tooted on disainitud koostöös disaineritega. Kõik segistid omavad vastupidavat ja kroomitud pinda, mis annab vannituppa modernse välimuse. Star Light tehnoloogiaga on kroomitud kattekiht, mis on määrdumisvastane ja kriimustuskindel.

Osad GROHE WC potid kasutavad nutikat Soft Close ja Quick Release süsteemi, mis tagab kaane aeglase ja ettevaatliku sulgemise ning muudab kaane ja raami hooldamise imekergeks.  Valida võid traditsioonilise kui ka seina sisse paigaldatava poti vahel – viimane võtab vannitoas tunduvalt vähem ruumi ning näeb välja luksuslikum. Paigaldamiseks soovitame soetada komplekti, kus on olemas GROHE WC nupp Skate Air, kinnitusdetailid ja muu kõik vajalik korrektseks seadistamiseks.

Enne toote soetamist kindlasti loe üle toodete kirjeldused. Ükski toode ei ole identne, mistõttu omavad tooted erinevaid lisafunktsioone ja omadusi. Kõikidele toodetele kehtib 5 kuni 10 aastane garantii. Kui Sul on lisaküsimusi, võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega.

GROHE Eesti

Kaup24 pakub laias valikus GROHE santehnika tooteid suurepäraste hindadega. Meie valikuga on võimalik saavutada täiuslik vannitoasisustus koos pandlike makse- ja ostutingimustega, sest Sina saad valida kuidas kauba eest maksta ja kuidas seda kätte saada. Lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii – kui toode ei vasta Sinu ootustele, on Sul võimalus see tagastada või ümber vahetada.

Tutvu GROHE valikuga ning osta sobiv sanitaartehnika juba täna!