Kasulikud nõuanded

Parim parfüüm suveks: kuidas valida lõhna kõige kuumemateks päevadeks?

5/5
04.07.2019

Paljud nõustuvad, et parfümeeria peidab endas palju huvitavaid saladusi. Näiteks võib sama originaalne parfüüm lõhnada sõltuvalt asjaoludest täiesti erinevalt - need erinevused tulevad eriti hästi välja siis, kui termomeetri näit tõuseb üles. Kui soovid suveks meeldivat ja elavdavat lõhna, peaksid teadma, milline parfüüm on selleks hooajaks meestele ja naistele parim.

Suvine parfüüm: põhireeglid, mida tuleb järgida

Soojusel on parfüümile kõige rohkem mõju, aga kui valid sobivad lõhnaained, väldid igasuguseid probleeme. Naiste ja meeste parfüümid suvehooajaks tuleks valida vastavalt järgmistele nõuannetele.

Madalam kontsentratsioon

Suurema kontsentratsiooniga parfüümid on "teravamad" ja tugevamad ning nende aroom püsib pikemalt. Tuleb siiski meeles pidada, et kõrgemad temperatuurid stimuleerivad veelgi lõhnaainete ilmumist ning kõrgem kontsentratsioon (EDP, PP) on kuumadel päevadel liiga tugev. Seda tunned nii Sina ise, kui ka kõrvalseisjad.

Samuti on sageli mainitud, et suvine parfüüm peaks olema ilma alkoholita - see on kahjulik nahale ja päikese reaktsioonile. Kuid alkohol aurustub niipea, kui see nahale satub ja peamine risk tuleneb teistest ainetest: kui seisad päikese käes, siis on tõenäoline, et märkad lõhna kohtades pruune laike.

Kergemad ja värskendavad lõhnanoodid

Meeste või naiste parfüümi valimiseks suvehooajal on väga oluline vaadata nende koostisosi ja lõhnatüüpi. Kõige sagedasemad valikud on tsitruselised värskendavad lõhnad, mis koosnevad ühest või mitmest komponendist. Kõige populaarsemate parfüümide seas valivad naised sageli kerged lillede ja puuviljade lõhnaained, samas kui parimad meeste parfüümid lõhnavad nagu merelained, värsked virsikud või greip.

Teisisõnu, parfüümi valimisel peaksid kõigepealt vaatama tsitrusviljade, lillede, puuviljade ja värskete lõhnade poole. Kuid pea meeles, et parfüüm peaks täiendama Sinu isikupära ja endale meeldima - alles siis muudab valitud parfüüm Sinu välimuse terviklikuks.

Parfümeeritud kosmeetika - alternatiiv suvel lõhnale

Soojal hooajal (ja mitte ainult) saab kõige populaarsemaid parfüüme asendada mitte vähem lõhnavate alternatiividega - kui Sa ei ole neid varem proovinud, soovitame nendega tutvuda.

Parfüümiõlid

Neid tuntakse ka õli parfüümidena ning neil on palju eeliseid. Need ei sisalda alkoholi, nii et saad lõhnastatud õlisid kasutada isegi väga kuumadel päevadel - nahka on nendega praktiliselt võimatu kuivatada. Lisaks lõhnavad need tavaliselt väga õrnalt ja on väga kerged ega pea muretsema, et nende aroom kuumal päeval ära kaob. Valitud lõhn kestab terve päeva - tihti öeldakse, et parfüümiõlid annavad meeldiva lõhna palju kauemaks, kui populaarsed parfüümid. Ja see ei ole veel kõik - nende hinnad on palju madalamad!

Lõhnavad kehaspreid

Need ei sisalda suurt parfüümi kontsentratsiooni, kuid suvehooajal võib nende pakutav lõhn olla piisav. Tavaliselt kasutatakse kehaspreid igapäevaselt niisutamiseks, värskendamiseks või naha toitmiseks, kuid sellega kaasneb ka meeldiv aroom.

Selliseid tooteid võib kasutada sõltuvalt konkreetsest olukorrast erinevatel eesmärkidel. Näiteks, kui soovid kerget lõhna, kasuta ainult neid tooteid, aga kui soovid lõhna kauem hoida, saad neid kasutada täiendava lõhnapikendajana.

Ei ole ühte kindlat võimalust tagada, et meeldiv aroom kestaks terve kuuma suvepäeva - lihtsalt katseta erinevaid tooteid ning leia endale sobiv viis. Lisateavet lõhnade mitmekesisuse kohta leiad kaup24.ee e-poest - siin on erinevat tüüpi parfüümid müügil soodsamalt!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
3 hinnangut klientidelt

Kuidas hindate seda postitust?