Kasulikud nõuanded

Kuidas valida sobiv näopuuder?

3.7/5
10.08.2018

Et meik oleks ideaalne, tuleb see fikseerida kuiva puudriga. See vahend, millest sageli vaadatakse mööda, on tegelikult väga universaalne: puuder fikseerib meigi, et see säiliks kauem, ühtlustab naha tooni, peidab väiksemad puudused, võib imada endasse rasu ülejäägi ja isegi kaitsta päikese negatiivse mõju eest.

Kuid selleks, et saaksime kasutada kõiki neid eeliseid, tuleb välja valida Teie naha toonile ja tüübile vastav puuder. Kuidas võtta vastu õige otsus, kui valik on nii suur? Tähelepanu tuleks pöörata alljärgnevale:

Puudri värv

Puudri värv ei tohiks erineda näonahast, vastasel korral tekib maskiefekt. Vältige oranže või roosasid toone; valige parem neutraalsed beežid ja pruunid värvid. Kui Te mitte kuidagi ei leia oma naha tooniga sobivat puudrit, proovige läbipaistvat puudrit.

Puudriefekt

Valige puuder, mis lisab näole naturaalset sära. Kui Teie nahk on rasune, on matt efekt parim valik. Vältige puudrit, mis lisab säraefekti, kuna võite välja näha kui diskopall.

Top 10 meigialust

Puudri tekstuur

Heal puudril on kerge, siidjas struktuur; sellega on lihtne katta nahka ja see jaotub naha pinnale ühtlaselt. Kvaliteetse puudriga väldite maskiefekti ega rõhuta silmade all olevaid kortse. Vältige puudrit, mille tekstuur ei näe välja naturaalne.

Puuder rasusele nahale

Kui Teie nahk on rasune, pakume võimalust valida puuder, mis sisaldab rasu imavaid aineid, nagu räni ja talk. Need aitavad hakkama saada rasuse nahaga ja särada terve päeva.

Puuder kuivale nahale

Olenemata sellest, mis on kirjutatud etiketile, ei niisuta puuder nahka. Just sel põhjusel ei kasutata kuiva puudrit, kuna kardetakse rõhutada kuiva nahka või silmaalust kortsu. Et seda vältida, valige satiinse, peaaegu kreemja struktuuriga puuder.

Top 10 põsepuna

Puuder SPF-ga

Kuigi puuder ei peaks olema ainus päikesekaitsevahend, võite päevasel ajal katta sellega nägu, et ei oleks vaja kasutada lisaks ka päikesekaitsekreemi (muidugi ainult siis, kui te ei kavatse tervet päeva veeta õues). Ostke puuder, mis kaitseb eri tüüpi UV kiirte eest. Te vajate puudrit, mis sisaldab ühte või mitut alljärgnevatest koostisosadest: tsinkoksiid, titaandioksiid, avobenzone, ecamsule ja „Tinosorb“.

Tolmupuuder ja kompaktpuuder

Kuigi on palju kvaliteetseid tolmupuudreid, mis katavad nahka ideaalselt ja lisavad portselaniefekti, võib neid olla raske kasutada. Kui kavatsete puudrit alati kaasas kanda, et saakside vajadusel nina puuderdada, on parem valida kompaktpuuder. Seda on lihtsam kasutada ja kaasas kanda.

Top 10 tolmupuudrid

Puudripintslid

Mõned puudrid on müügil spetsiaalse pehmet lapikesega, mis sageli võtab enda sisse liiga palju toodet, või pintsliga, mis on tihti liiga väike või kare. Just seetõttu on soovitatav investeerida heasse puudripintslisse. See peab olema suur, tihe, pehme ja võtma sobiva koguse vahendit (mitte liiga palju, et nägu säilitaks naturaalse välimuse ega oleks kui maskiga, kuid ka mitte liiga vähe, et piisaks naha ühtlaseks katmiseks).

Top 10 puudripintslid

Teil on veel nõuandeid, kuidas valida sobiv näopuuder?

Klientidele meeldib see postitus

3.7/5
3 hinnangut klientidelt

Kuidas hindate seda postitust?